Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tervezet terhesség??

Nem tervezet terhesség??

Figyelt kérdés

Sziasztok, februarban késett a menzeszem 2 hetet, majd marciusban nem jott meg, majd aprilis elejen elkezdtem rosszul lenni, hanyinger rosszullét. Ma pedig csinaltam terhességi tesztet és pozitív lett...

Nem értem hogy hogyan a párommal mindig vigyázunk.

Pajzsmirigy problémam is van..

Szerintetek, valóban az vagyok?



2021. ápr. 8. 15:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Mit jelent a "párommal mindig vigyázunk"?
2021. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

"Mindig vigyázunk". Ez még véletlenül sem annak hangzik, hogy mindig megfelelően védekeztek...

Szóval mit is jelent a "vigyázás"?

2021. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszt és már tüneteid is vannak akkor nagyon valószínű hogy terhes vagy de menj el orvoshoz és ki fog derülni mi a helyzet veled.Hcg vérvétel minden kétséget kizáróan kimutatja a terhességet mert lehet az ultrahang még korai volna
2021. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Doki esetleg? Mert most a távollátó varázsgömböm épp szervizben van.
2021. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen irreleváns hogy mit jelent hogy mindig vigyáznak, nyilván egyébként sem az óvszer-fogamzásgátló kombót, csak a kérdező cseszegetésére jó. A lényeg ugyanaz: a teszt pozitív, a terhesség gyakorlatilag biztos. Kérdező, menj el mielőbb nőgyógyászhoz, ő fog tájékoztatni a továbbiakról.
2021. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Megyek orvoshoz de csak kedden rendel
2021. ápr. 8. 15:15
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
És mikor kellett volna megjonnie? Február óta nem jött meg? Ez így elég nagy intervallum. Ha pozitív a teszt igen terhes vagy. Viszont mielőbb doki. Ha már a 2.mensi fog kinaradni lassan, akkor ideje elmenni. Főleg ha nem kívánt...
2021. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Februarban 2 hetet késett, de volt. Majd marciusban egyáltalán. És mostanra már hanyingerem is van, a melleim érzékenyek.
2021. ápr. 8. 15:19
 9/23 A kérdező kommentje:

Azt hozzá tenném hogy volt már hogy késett többször is.

Erős két csík jött ki a teszten

2021. ápr. 8. 15:20
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy. De mégis mit jelent a "vigyázás"?
2021. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!