Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy méhen kívüli?

Lehet, hogy méhen kívüli?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Ma vagyok elvileg 5 hetes terhes.

A ciklusom 26.napján barna pecsételés kezdődött. A 28.napon erős pozitívat teszteltem.

31.ciklusnapon béta HCG 1400


Orvosnál ugyanezen a napon voltam, nem látott mèg semmit nyilván, de azt mondta, a barna pecsételés lehet a méhen kívüli jele. Bár hozza tette, hogy ő nem látta jelét vérnek, barnának. Mindenesetre irt fel progeszteront. Azt szedem, de a barna nem múlt el azóta sem teljesen, bár kevesebb, naponta mondjuk összesen egy érményi. Nem darabos, hanem homogèn, nyákos, halvány barna, sötét sárga.

Fájdalmam nincs, kisebb alhasi “érzetek” vannak, mint amikor meg fog jönni.

Nagyon megijesztett az orvos!

Aki megosztja a tapasztalatait, azt megköszönöm.

Első terhesség, 4 év után sikerült.



2021. ápr. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem látnak egyértelműen méhen belüli terhességet, addig persze, lehetséges. De nem csak méhen kívüli terhesség miatt lehet barnázni. Szerintem egyelőre feleslegesen aggódsz rajta. Endometrium milyen vastag volt? Mikor kell visszamenned kontrollra?
2021. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15 mm volt.

Pénteken lesz kontroll. Nagyon izgulok!

2021. ápr. 12. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 15 mm-es a nyh., akkor valószínűleg méhen belül van.
2021. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legyen igazad? Ha kívül van, nem vastagszik meg ennyire?
2021. ápr. 12. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában nem. Akkor vékonyabb szokott lenni.
2021. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma volt uh.

Méhen belül látható volt a petezsak, viszont a barnàzás csak nem múlik, sőt, ma talán mèg bővebb.... egy fokkal nyugodtabb vagyok, de csak egyel.

2021. ápr. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!