Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érdemes kismama...

Mikortól érdemes kismama ruhákat, nagyobb méretű darabokat beszereznem?

Figyelt kérdés

Egyelőre még teljesen az elején vagyok a terhességnek, viszont a nadrágjaim mindig is teljesen passzentosak voltak, ezeket szeretem. Tehát ezekbe hízni nem tudok egyáltalán. Érdemes először ilyen nadrágbővítőt próbálnom?

Átlagosan hanyadik héttől érdemes beszerezni nagyobb méretű ruhákat?



2021. ápr. 14. 09:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! :)

Persze előre nem szeretnék vásárolni semmit, csak szimplán érdekelt, hogy kinek mikor kezdtek el kényelmetlenek lenni a ruhái.

2021. ápr. 14. 11:31
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon egyedi.


Én pl inkább harisnya/legins és szoknya, ruha parti vagyok.


11 hétig volt jó rám a farmerom.


Utana vettem 1 farmert és egy kismama leggings és kismama harisnyát a H&m-Ben és a korábbi ruháimat hordtam, mert többnyire A fazonuak voltak.

Klasszikus kismama ruhát nem hordtam.

Kb 25 hetes voltam, mikor jött a nyár, akkor is egybe ruhákat hordtam.


Egyebkent a Lidl-ben időnként van kismama nadrág, azt több bnőm is dicsérte mert jó minőségű és jó árban van, ellenben pl egy h&m kismama farmer 8-9 ezer Ft.

2021. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nadrágot vettem, amikor már a leglazább farmerem is szorított. Meg a lidlben pont voltak kismamaleggingsek fillérekért amikor kb 10 hetes voltam, abból berámoltam két méretet, hogy legyen. Itthon nagyon jól szolgálnak. Most a hasam nagy, de csomó sztreccses felsőm rámjön még, meg alapból szeretem a lazább ruhákat, szóval valószínű kismamafelsőket nem is fogok venni. Előre vásárolni ilyesmit szerintem nem kell. Ha már nagyon nincs mit felvenned, vagy kényelmetlen ami van, akkor kell, de csak pár darab, felesleges ezekre sokat költeni. (28 hetes vagyok egyébként)

Ja, meg az első trimeszterben egy kosárméretet nőtt a mellem, szóval ott nem volt mese, kellettek új melltartók, vettem négyet, ebből kettő alapból szoptatós, hogy később is tudjam használni.

2021. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 1 éve estem teherbe, januar elejére voltam kiírva. Nekem a 12-13 hét környéken már kezdtek kényelmetlenné válni a nadrágjaim, de gumis derekút még sokáig hordtam. Nyáron főleg leggingset hordtam, meg egy kismama rövidnadrágot. Kismama pólót kb a 20.hét után, de sok pólómat a terhesség vége felé is fel tudtam venni, így abból nem táraznék be (vagy max olyanból amiben szoptatni is tudsz). Igazi terhesnadragot nyár vége felé kezdtem el hordani.
2021. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én is azt saccolom, hogy nyár vége felé kell majd jobban ráfeküdnöm a témára. Vannak ilyen nadrág bővítők, azokról esetleg valakinek van véleménye? Jó opciónak tűnik, hogy még a saját nadrágjaimat tudjam hordani tovább.
2021. ápr. 21. 09:56
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem nadrag bővítőt, sose használtam


1, nem kénselmes nekem

2, folyton azon aggódni, nem-e csúszik fel a póló, mert ugye akkor az latszik, hogy se begombolva, se cipzárazva a nadrág.

2021. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a 16os, van, de sose hordtam pont azért amit ír.
2021. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%
Lidls kismama farmerek szerintem ritka ótvar szabásúak, rólam konkrétan leesik ha egyszer leülök benne, annyira kitágul.
2021. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

Lidl Esmara márkájú farmerok jobbak mint a H&M kedves utolsó. Meg fele annyi sincs. Lidl leggings verhetetlen árban 1500ft és piszok kényelmes.

Felsői szinten.

2021. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%

Kedves utolsó! Én nem szeretem ha leesik rólam a nadrág meg akkor se ha csak 1500 Ft-ba kerül. Többet ér a saját kényelemem és az hogy jól érezzem magam, nem sajnálom magamra a pénzt.

Ízlések és pofonok 😁

2021. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!