Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érdemes kismama...

Mikortól érdemes kismama ruhákat, nagyobb méretű darabokat beszereznem?

Figyelt kérdés

Egyelőre még teljesen az elején vagyok a terhességnek, viszont a nadrágjaim mindig is teljesen passzentosak voltak, ezeket szeretem. Tehát ezekbe hízni nem tudok egyáltalán. Érdemes először ilyen nadrágbővítőt próbálnom?

Átlagosan hanyadik héttől érdemes beszerezni nagyobb méretű ruhákat?



2021. ápr. 14. 09:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyot csalódtam a lidl leggingsekben. Egyetlen előnyük, hogy olcsók, semmi más. Hiába gumis a “dereka”, nekem nagyon laza volt, nem feszült rendesen a pocak fölött, annyira bő szabású még az s-es is, az m-es meg konkrétan lecsúszik a hasam közepéig, pedig már a harmadik trimeszterben vagyok, nem is vagyok alacsony, a hasam se kicsi. Gondoltam kibontom, és kicsit ősszehúzom a gumit benne, erre bontás után kiderült, hogy a gumi össze van varrva a nadrág anyaggal. (micsoda okosság ez is.) erre nem tudtam mit csinálni, behúztam egy gumit a meglévő mellé, de így meg nagyon kellemetlen, mert a bevarrt gumi ráncolódik, szóval inkább hagytam a fenébe, elmentem és vettem drágábban kismama leggingst olyan helyen, ahol tudok próbálni. Valakinek az alakjára biztos jók ezek a nadrágok, de engem ez a leggings történet csak megerősített abban, hogy ruhát csak olyan helyen szabad vásárolni, ahol felpróbálhatom.
2021. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
Húha a Lidl fanclub látom alaposan belelendült a pontozásba
2021. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20-22-25.hétől-35.hétig érdemes venned
2021. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. A leggings kerül 1500ftba. 😉

Persze vehetsz 12e ftos Lelosi leggingset kinek mi. Szerintem tök fölösleges.

Esmara farmerok 3000ft körül vannak. Kényelmesek. Nekem a h&m túl merev olyanom is van pár.

Kb 4-5 hónapig hordjuk. Nekem pl most a 20 héttől lett kényelmetlen a sima farmer.

2021. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

21es

Lidl xs leggingset hordok 24hetes vagyok és nem bő hasnal. Nem tudom mekkorát vettél.

Én 172cm vagyok és jó hosszú

2021. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!