Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit volt együtt párjáva...

Ki mennyit volt együtt párjával a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mert én mostanra kezdek bekattanni. 12 hetes korom óta nem voltunk együtt a párommal óvatosságból. Most már túl a 35 héten úgy érzem nem bírom tovább. A terhességemmel a mai napig minden a legnagyobb rendben van, talán túl óvatosak vagyunk, vagy csak feleslegesen "szenvedünk"? De ha már ennyi időt kibírtunk ez a pár hét már meg se kottyanhatna, ha nem járna mindig az együttlét a fejünkben. Félünk is, nehogy most legyen valami baj a babával, habár szerintem egy orgazmus nem tesz benne kárt. De ennyi idősen se? Ki hogy van/volt ezzel kapcsolatban?
2010. aug. 22. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj de meg ertelek!

En veszelyeztetett terhes vagyok egy korabbi veteles es a korom miatt. Azt mondtak, varjuk meg a 14. hetet utana lehet. Akkor egymasnak estunk es verzessel a korhazban kotottem ki, de a babanak szerencsere nem volt baja. Azota csak felmegoldasokbol elunk de en sajnos sokmindent nem tudokmegadni a ferjemnek jelenleg amit szeretnek mert mindentol meg mindig hanyok.

Sokan mondjak, hogy a 35. hettol ovatosan kell duhajkodni mert a szules beindulhat. Sot a vege fele meg segit, hogy beinduljon. Nem konnyu. Megmondom oszinten en mar azon is gondolokodtam, hogy magamhoz nyulok de en pontosan az orgazmustol is el vagyok tiltva....hat ez az ara annak, hogy egeszsges kisbabat hozzunk a vilagra. Igazabol nem is olyan nagy...csak a test is kivanja ami neki elvileg jarna.

2010. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

túl óvatosak vagytok!

mi végig szeretkeztünk heti 1-3 alkalommal, az utolsó előtti napig. szülés után is alig bírtuk kivárni a 6 hetet... szerintem hajrá:)

2010. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szinte minden nap!!én megúsztam a "12.hétig nincs szex"témát mert már 16hetes terhes voltam mikor megtudtam baba van!!!és sajnos 2hete voltam kórházban mert nem akart jönni a gyerek!!!:)szóval abban a 2 hétben és a szülés után 4hétig nem volt szex!!
2010. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Túl óvatosak vagytok, ha problémamentes a terhességed felesleges (volt) ez az önmegtartóztatás.

A szex egyáltalán nem tilos terhesség alatt, sőt :)

Kivéve, ha az orvos eltilt (de ha nincs gond, nem tilt el).

2010. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes voltam mikor megtudtam,hogy terhes vagyok,azóta nem voltunk együtt.12 hétig gyógyszer és ágynyugalom miatt,utána pedig egyszerűen nem kívántam a szexet.Persze pár alkalom volt azóta,hogy örömet okoztunk egymásnak,de konkrétan szex sosem volt.Nagyon megértő és toleráns,neki is az a fontos,hogy minden ok legyen.De ha megszületik a pici és letelik a 6 hét nem menekülök az tuti,de nem is bánom,minden visszatér a régi kerékvágásba.Most azt gondolhatja valaki,hogy majd elválik,hogy lesz energiám és kedvem,de én tudom,hogy így lesz és a párom is tudja,mert ismer és én magamat pláne.Már alíg várom.

Most a baba a legfontosabb,rá koncentrálunk,meg van az okunk rá....

2010. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki határozottan megtiltotta (előző terhesség problémás volt) a 8. héttől. Most 38 h vagyok, már alig bírunk magunkkal.
2010. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl nagy nálatok az óvatosság! Én veszélyeztetett terhes vagyok, a 13. hétig még csak fel sem kelhettem az ágyból. Majd utána szépen lassan óvatosan "estünk egymásnak" :-) Körülbelül a 17-18.héttől szinte ugyanolyan volt a szexuális életünk, mint a terhességem előtt. Most vagyok 30 hetes, és bevallom ma már nehézkesebb a dolog:-) Hatalmas hasam van és az izületeim is kezdik feladni, de ennek ellenére a heti egy alakalom mindig megvan:-)
2010. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim aranyosan közölte ezt: hüvelyi behatolás nélküli szexuális élet lehet. :) Na bumm, még csak a 9. héten járok, hol van még a 12!
2010. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héten erős görcseim és vérzésem volt, nagyon megijedtünk, kórház és akkor mondta az orvos, hogy a házas életet mellőzzük. Lassan szülök és mi sem voltunk azóta együtt, nem kockáztatunk, vannak nehéz pillanatok, de azt hiszem szülés után be fogjuk pótolni. Volt olyan, hogy azt álmodtam, szeretkezünk és arra ébredtem fel, hogy teljesen begörcsöltem, szerintem álmomban ért az orgazmus, de jó negyed órába telt, mire enyhültek a fájdalmaim.
2010. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!