Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Teljesen kiüt...

Mit csináljak? Teljesen kiüt az utrogestan és a terhesség együtt? Már dolgozni sem tudok!

Figyelt kérdés
Ti mit csináltatok? 3x1-et kell szednem. Most is mindjárt ráborulok az asztalra, és hányingerem van! 5 hetes vagyok...
2010. jún. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
menj táppénzre.
2010. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én meg 4x2-őt szedek! El tudod képzelni! Én 6 hetes vagyok. A baba érdekében muszáj, én is alig várom, hogy hazaérjek a munkából ,azonnal ágynak esek és reggel 6-ig fel sem kelek:)


Amúgy szájon át szeded az utrot vagy hüvelykapszulát használsz? A szájon át szedhető sokkal jobban kiüti az embert. Én hüvelyi használok, mint írtam napi 8 szemet. Ha szájon át venném be ezt a mennyiséget, valószínű már nem is élnék:)

2010. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szájon át szedem, szóval...borzalmas...alig élek. E mellé még jön a hányinger, szédülés...nagyon imádom már most a Picimet, de alig bírom elviselni a gyógyszert... :(
2010. jún. 21. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor használd hüvelybe! Hidd el, sokkal jobb lesz, nem beszélve a felszívódása is sokkal hatásosabb hüvelyen át. Én is munka mellett oldom meg, úgyhogy kivitelezhető. Nekem reggel 6-kor, délben, este hatkor és este 10-kor kell 2-2 golyót felhelyezni. Nem vészes, ki lehet bírni.
2010. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!