Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hoyg megszólnak...

Miért van az, hoyg megszólnak a szüleim és a nagyszüleim, mert kismamaként szórakozni járok?

Figyelt kérdés

Nem diszkóba járok, hanem baráti összejövetelekre. Házibuli meg ilyenek, de nem is sok, kettőn voltam. Szeretem hangosan hallgatni a zenét, ebbe is beleszólnak.

Belekötnek hogy a párom eljön-e velem, ha eljön meddig. Itt élek a nagyszüleimnél, de ennyire nem vonhatnak kérdőre. Úgy érzem felrobbanok.:( Beleszólnak abba, hoyg a sminkem "árt a gyereknek" ( nyáron kétszer sminkeltem vagy háromszor).

Mit tegyek? Oké hogy óvnák a babát, de mégiscsak én vagyok az anyja, és nem ítélhetnek el azért, mert egész nyáron itthon ültem a s*ggemen, most meg két bulira elmentem? Két születésnapra. Ti jártatok szórakozni terhesen?

14+2 hkm


2010. aug. 22. 20:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindig okoskodnak -.- :(
2010. aug. 23. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!