Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz adatot mondtam az...

Rossz adatot mondtam az orvosnak, nagy probléma?

Figyelt kérdés

Ma nagyon fàjt a gyomrom így a nőgyógyászom elküldött a hozza tartozó kórházba ügyeletre. Az ügyeletes dokinak utolsó menszesz időpontjára 11.12.-e helyett 11.-16.-át mondtam :/ ez alapján 23 hét 4 naposnak ítélte a “gép” a babám, valójában elméletileg 24 hetes lennék pont ma. Nagy probléma ez? Így most akkor még többel lennék lemaradva ha a valós adatot adtam volna vagy akkor pont jó? Összezavarodtam..

A magzat méretek amúgy:

BPD: 59,6

HC 215mm

FL 42,6

HL 35,5

AC186

Becsult suly 619 gramm

Meg mindig annyira gyomorgorcsom van hogy nem is tudom helyre tenni fejben hogy most merre fele szamoljak.. meg jobban el lenne maradva?



2021. ápr. 29. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége nincs, feleslegesen stresszeled magad.
2021. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, teljesen jelentéktelen dolgon rugózol.
2021. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha a babád méretei kicsik a megállapított 23+4-es korhoz, akkor igen, a 24 hetes korhoz képest még kisebbek. De ahogy a többiek mondják, ennek biztosan nincs jelentősége, csak azért írtam le, hogy a zavart segítsek feloldani.
2021. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem terhesség megállapításra, hogy lövésem sem volt mikor volt meg utoljára, azt mondta az orvos, hogy akkor is mondjak egy dátumot - mondtam valamit (utólag jó sokat számolgatva akkor biztos, hogy nem volt meg), szülésig azzal a dátummal "dolgoztak"
2021. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha 11.16.-tol szamolnam a terhsseget akkor elmeletileg 23 het 3 naposnak kellene lennen 23+4 hetest irt ehhez a datumhoz szoval talan meg forditva is mondta. Hisz elvileg nem pont+1 nap?

Nem alarok ezen rugozni csak ugy gorcsol a gyomrom multkor feherje is volt a vizeletembe nagyon keves egy plusszos de ezzel sem foglalkozik egy orvos sem es elso babam kicsit hajlamos vagyok tul gondolni. Adatai alapjan interneten talalt adatokhoz merve elmeletileg megfelel a 24 hetesnek ee ugy nem ertem mit mondott az orvosnossze vissza en mondtam beki h 24 hetes vagyok es ehhez egy rossz datumot k ehhez egy x terhessegi kort es h kivsivel kisebb nem ertem

2021. ápr. 30. 00:28
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nyugiiiii! Ezzel a stresszel csak ártasz a babának!

Egy napon rugózol! Ha még 3 doki mérné meg a babát 3 féle adat jönne ki. Milliméteres eltérések ezek, melyek függenek a orvostól, a géptől, a baba fekvésétől.

Nem ártana egy kis szemléletváltás, mert begolyózol mire megszülsz, arról már ne is beszéljünk, hogy mit fogsz művelni a babával, mire felnő.

Lazulj el, élvezd a babavárást! Ezeket a felesleges aggodalmakat pedig engedd el sürgősen!

2021. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát így elég hamar kész gyomorfekélyed, ha ilyeneken kattogsz.
2021. ápr. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez már több, mint "nem normális" amit művelsz kérdező.

Ez súlyos tényleg. Lazulj el.

2021. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy azért nem foglalkozik vele az orvos, hogy fehérje volt a vizeletben mert nem akkora mennyiség, hogy aggodalomra adjon okot. Nekem is volt egy kevés a 2.trimeszteriben,a dokim azt mondta, hogy hüvelyváladék is bekavarhat. A pici méretei is változnak,a minap olvastam itt, hogy az egyik anyukának egyik nap x mm-nek mérték, 2 nap múlva meg kisebbnek. Az uh gépek is eltérnek. Ha most itt bestresszelsz 1-2 nap és 1-2mm miatt akkor mi lesz az első láz, hányás vagy bukás miatt? Nyugodj meg mert ez a babának sem jó.
2021. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!