Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom akivel 1 éve vagyunk...

A párom akivel 1 éve vagyunk teherbe esett. Én nem szeretném megtartani a gyereket, mert nincs mire. Nincs biztos munkahely stb… de ő mindenképpen meg akarja. Mi ilyenkor a teendő? Szerintem ugyan úgy van beleszólásom abba a gyerekbe mint neki.

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy nem fogom alá írni az apaságit. Ha ezt megtettem kötelezhetnek bármi is?
2021. máj. 2. 12:58
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
100%
Helyesirasert meg sorry...
2021. máj. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%
#20 Ez mind szép és jó, de az ilyen, mint a kérdező, leszarja.
2021. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

#20: Az nem lenne elképzelhető, hogy a srác már korábban is mondta a lánynak, hogy jelen helyzetben nem tudnának felnevelni egy gyereket? Ahogy az sem volt leírva sehol, hogy a srác nem húzott gumit, pedig csak így védekeztek volna.


A "sajátodat meg majd megszereted" mantrát el kellene végre engedni;)

2021. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Azért egy pár hónap múlva írd már meg a fejleményeket hogy mi lett a vége.


Köszi

2021. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

23.as. Ez így van. Ment a zöld a pacsi. Egyébként sem arról van szó hogy nem akarom vállalni a felelősséget , vállalnám ha lenne mire. 9 hónap alatt egyébként sem lehet megváltani a világot . Ha nem muszáj ennél jobban nem akarom tönkretenni az életem , pláne a gyerekét, hogy nelkulozzon. És akkor mehet az előítélet ….


24.es. Megoldódott egyébként, privátban megírom ha érdekel

2021. máj. 3. 11:55
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi oldódott meg? Sikerült kizsarolni belőle az abortuszt?
2021. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, nem tudom mire vagy ilyen nagyképű . Előítélet az megy…
2021. máj. 3. 12:08
 28/33 anonim ***** válasza:
50%

Megírhatnád, hogy mi lett.

Nem is volt terhes?


#23

2021. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Megírtam
2021. máj. 3. 12:20
 30/33 anonim ***** válasza:
39%

"Örömmel mondom, hogy jó dolog igent mondani az életre, csodálatos megfogni egy gyermek kezét és Istenben bízó lélekkel elindulni vele a nagyvilágba. Minden egyes gyermek hatalmas kaland, édes teher, arra bíztatok mindenkit, hogy semmiért a világon ne hagyja ki a gyermekeket az életéből. Vállaljátok így ahogy én is vállaltam, – vagy úgy ahogyan azt minden vér szerinti szülő teszi – az apaság, anyaság édes terhét, hisz gyermekeitek tehetnek titeket örömapává, örömanyává, szeretett nagytatává, nagymamává, bennük válik igazán áldássá a ti életetek!


Szeretettel, Csaba testvér"

2021. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!