Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom akivel 1 éve vagyunk...

A párom akivel 1 éve vagyunk teherbe esett. Én nem szeretném megtartani a gyereket, mert nincs mire. Nincs biztos munkahely stb… de ő mindenképpen meg akarja. Mi ilyenkor a teendő? Szerintem ugyan úgy van beleszólásom abba a gyerekbe mint neki.

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy nem fogom alá írni az apaságit. Ha ezt megtettem kötelezhetnek bármi is?
2021. máj. 2. 12:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Megkérdezhetem, hol laktok és mi a foglalkozásod? Hátha tudok valami helyet, ami bejelentett és jó. Van egy munkaügyes barátnőm. Inkább válts munkahelyet, mint hogy meghljon a kisbabád! Segítek! Van babakocsim és babacuccaim is, szí@esen elküldöm. Ha elveszed a barátnőd, jogosultak vagytok 10M Ft kamatmentes babahitelre is, abból akár házat is vehettek. Kaptok felújítási támogatást és csokot is.

2021. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kiírtad a kérdést, nem privátozni kellene, hanem ideírni azt is egy kommentbe. Vagy szégyelled?
2021. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
41%
Tudom hogy nem telesen friss a kérdés de nem tudtam elhaladni mellette. Egyszerűen nem hiszem el hogy így ki akarsz bújni a felelősség alól. És ha a barátnőd meg akarja tartani, az már csak az ő döntése. Az ő teste. Te arról dönthettél hogy védekezel vagy sem. De ha már ennyire felelőtlen voltál, akkor az a minimum , hogy támogatod a párodat. Hidd el neki sokkal nehezebb most.
2021. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!