Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A felfázásnak kell,hogy...

A felfázásnak kell,hogy legyen más tünete is a sűrű vizelési ingertől,vagy nem törvényszerű?

Figyelt kérdés

2 napja megállás nélkül pisilnem kell,már tegnap és ma is vettem be semicillint. De semmi más bajom sincs.


Késik a menstruációm is péntek óta,olvastam,hogy terhesség elején is van sűrű vizelési inger. Kedden veszek tesztet,de azért idegesít a dolog,főleg hogy gyógyszert is vettem be (már megbántam).


Szerintetek ha felfáztam volna,nem lenne más tünetem is?


2021. máj. 2. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg pisilnem kell(nem iszok többet pedig mint máskor) ,nem csak az ingert érzem.
2021. máj. 2. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokott lenni fájdalom, meg van hogy csak úgy érzem, hogy kell pisilni, pedig nem, csak be vannak gyulladva odalent a dolgok.

Ne aggódj akkor sem, ha terhes vagy, ilyen korán (első 6 hét) még nem veszélyes a gyógyszer. :)

2021. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen faj ahogy pisilsz esetleg veres

Meg a hatadnal is szurhat a vesed kornyeke

Nem jatek a felfazas lanyok en olyan szovodmenyt kaptam 19 evesen majdnem meghaltam

2021. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amugy nekem volt pont a terhessegem kb elso napjaiban egy (masodik) felfazasom😆 szerencsere az teljesen problema mentesen elmult,mert tudtam mire kell figyelni

De meg nem voltak akkor terhes tuneteim

2021. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyogyszert meg orvossal irass, tolem meg is kerdeztek van e esely arra h terhes vagyok,mondtam van, augmentint adtak ra

Otthon csak tozegafonyat vettem be

2021. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Terhességtől kellett pisilnem annyiszor 😍😍😍
2021. máj. 4. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok!! ❤❤ sok egeszseget boldogsagot kivanok! 🥰
2021. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😍😍😍
2021. máj. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!