Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos barna pecsételést...

Folyamatos barna pecsételést terhesség alatt mi okozhat? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hetes terhes vagyok.

Egy hete voltam UH-n, minden rendben volt, erős szivhang, korának megfelelő méretű, méhen belül.

Viszont az elmaradt menstruáció óta folyamatos a barna pecsételés.

Nem sok, naponta pár csepp, van, hogy egy-két nap semmi sincs, aztán megint.

Néha inkább sötét sárga.

Nem szagos, nem viszket.

Vér nem volt soha. Nem is görcsölök.

Az orvos azt mondta, hogy nem lát semmi problémát, igazából a hüvelyben a pecsételésnek se látja nyomát. Adott progeszteron pótlást, azt mondta, ezen kívül nem nagyon tud mit csinálni.

Engem viszont idegesít eléggé.

Érdeklődni szeretnék, hogy más találkozott már ilyennel?

Mit lehetne ellene tenni?

Próbáltam pár napot feküdni, szigorúan, de az se használt.

A terhesség előtt aktívan sportoltam, de most csak sétálni merek.



2021. máj. 5. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A húgomnak hematóma ürült így folyamatosan. A baba egészséges lett.
2021. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak pecsételés, hanem pár csepp piros vér is volt pont így a 9.héten. utána is vagy 4-5x, szintén vérrel.

Most járok a 19.héten, minden okés.

Minden alkalom után szaladtam az ügyeletre, sosem láttak semmit 🤷‍♀️

Magnéziumot kell azxtra dózisban szednem, kímélni magam (egy 2éves mellett amennyire lehet) és ennyi.

2021. máj. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!