Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen beoltatod/oltattad...

Terhesen beoltatod/oltattad magad a Covid 19 ellen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem kérdés, hogy oltatok. Sikerült a terhesség megállapítása után azonnal elkapni a covidot (pedig mindent betartottam), most ott tartok, hogy a héten a 12. Hetet töltöm, de terhesgondozáson még nem voltam, mert nincs időpont, a covid miatt úgy kezelnek, mint egy leprást, pedig 12 nap után volt negatív pcr tesztem, tehát ezek szerint már nem fertőzöm.

Terhesen semmilyen gyógyszert nem kaptam, senki nem foglalkozott velem, mindenhol elutasítást kaptam, mert covidossal nem foglalkozunk.

Enyhe lefolyással megúsztam, de ki tudja, lesz-e még egyszer ilyen mázlim, ha elkapom. Mert nincs garancia, hogy nem, tudom, az oltás sem garantál 100%-os védelmet...de valamit talán ér.

2021. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Azert nagy a csend,mert nem viszik sehova,hisz tudjak maguk is,hogy semmi koze a sztorijuknak az oltashoz. Mi az,hogy szetdurran az embrio? Elvetelt talan? 12.het elott nem is lehet oltani,csak 2.trimesztertol,akkor pedig mar magzatrol beszelunk. Honnan veszik,hogy szetdurrant? 😅 Mar bocsanat. 21.heten pedig nagyon sok dolog miatt lehetseges,hogy meg kellett szulnie,megis mibol gondolod/gondolja,hogy az oltas miatt? Agyremek vagytok.
2021. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
12. Hét előtt veszélyes, ezért halhatott meg az embrió ezért kérdezik meg már előtte hogy hányadik hétben van, de nem durran szét... A 21. Héten pedig bármi lehet, de nem egyből az oltás napján következik be.
2021. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Elég nagy idiota aki beadatja magának ezt a mérget!Nem terhesen sem,nem még terhesen!Ha lesz valami baja a babával,hogy fofsz elszamolni a lelkiismereteddel?Jaa mert nyaralni megyek,ide megyek,oda megyek....de milyen áron?!Fontosabb a nyaralás,mint az egészség?Érdekes!
2021. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Mindkét oltásom megvolt és semmi gond nincs. Nem vetéltem el, nem fáj semmim és legalább nem kell félnem, hogy a vírust elkapva én vagy a babám meghal. Aki ezt a rizikót bevállalja ő dolga, de fordítva is igaz. Ha én beadatom az az én dolgom.
2021. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14. Arrol semmilyen hiteles info sincs,hogy oltastol barkinek a babaja,vagy o maga meghalt volna. (NEM, a szomszednak a postasa,facebook,gyakori,stb NEM HITELES INFORMACIO). Ellenben tobb kismama is meghalt covidban, illetve babak is szulettek mar meg emiatt holtan. Beszelgess el azzal a 3 apukaval,akik a fokuszban is szerepeltek,es akiknek a covid miatt egyedul,anya nelkul kell felnevelniuk a gyermekeiket. Az oltasban egyedul annyi a veszelyes terhesen,hogy oltasi reakcio a laz is,es bar ez nem tart sokaig,max 1-2 napig,a laz koztudottan nem jo terhesseg alatt. Ennyi.
2021. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Befogom,csak nem enged időpontot foglalni a pfizerre a rendszer. Nem èrtem mièrt.... Vasàrnap töltöm a 31.hetet!

2021. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17: hívd fel a háziorvost, hogy ha kap pfizert, te szeretnél!
2021. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

18as 17es vagyok.

Ma sikerült foglalnom. Hètfőn megyek!

2021. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!