Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok baj lehet?

Mit gondoltok baj lehet?

Figyelt kérdés

Április 6-án volt az utolsó menstruációm. Ami azt jelenti, hogy ma vagyunk 5 hetesek és 5 naposak. Múlt hét vasárnap, mivel van orvos a családban hasi ultrahanggal megnézett, akkor látott 3,4 mm petezsákot. Az nap a nyákomban egy alkalommal és nem a WC papíron, hanem mikor és mostam meg magam felfedeztem egy barnás szálat, kb 0,5 cm hosszú lehetet, azóta figyeltem, panaszom nem volt, és a nyák is normális volt.

Csütörtökön megnéztük újra, akkor már 9,3 mm volt és benne hasi uh-n is sejthető volt embrió képlet. A mai napon szokásos módon ellenőriztem a nyákom, és ma is volt egy kb 0,5 cm hosszú sötét barnás cérna szál szerű valami, egy alkalommal. Járt valaki így? Menjek emiatt orvoshoz? Szerdán van időpontom.

Panaszom nincs. Az ébredési hőm 37.07-37,14 körül mozog.

Van okom aggodalomra? Nagyon sokat vártunk erre a kis manóra, és nagyon figyelek mindent, nehogy bármi gond legyen, első baba.



2021. máj. 15. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy is mész szerdán, említsd meg az orvosnak, de én csak emiatt biztos nem mennék, szerintem nem kell túlaggódni.
2021. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a nyákod. Egy időben én is ezt csináltam, bele lehet csavarodni. A barnazas nem barna cérna. Ha barnazol, nem kell figyelgetni a nyákod, hanem látod. Persze megemlítheted az orvosnak
2021. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne feszülj rá ennyire, rémes olvasni hogy nem egész hathetes terhesen már két uhn túl vagy, és valami barna izéket nézegetsz. A barnázás az, hogy látod a tisztaságin vagy a fehér bugyidon, és még az sem jelent sokszor semmi komolyat... Hagyd magadat, magatokat békén, mert meghülyülsz egy hónapon belül.
2021. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról, mi lesz, ha megszületik... sokat szopott, keveset szopott, meleg a feje, hideg a feje, túl lassan/gyorsan hízik. Nyugi, bízz magatokban :) ha baj lesz, észreveszed nyakozas nélkül is
2021. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a pozitív gondolatokat :)

sajnos túl vagyok egy 13 hetes vetélésen szerintem azért van bennem ez a nagy aggodalom.

2021. máj. 15. 13:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne szakemberrel feldolgozni a veszteséged, hogy ne árnyékolja be a traumád a jelen várandósságod :) tapasztalatból mondom
2021. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dolgozunk rajta ... :)
2021. máj. 15. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez kicsit beteges. Emiatt nem kell orvoshoz rohanni, pláne nem hétvégén, ügyeletben. Nem kellene ennyire kényszeresen nézegetni a folyasod. Ha vetélsz, azt észreveszed, mert görcsökkel és vérzéssel jár, nem barna szálacskakkal. Ha meg elhal az embrió, azzal úgy sem lehet mit kezdeni, egy uh nem fogja megelőzni.
2021. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megértelek! Nekem 8hetesen volt vetélésem. A következő terhességnél szinte minden wc után néztem a papírt és a bugyimat, nincs-e vér, barnázás. Szerencsére nem volt, csak bővebb folyás, ami normâlis.

Ha barnáznál szerintem azt rendesen látni lehetne. De ne nézegesd magad, ne olvasgass a neten se! Pihenj, szedj folsavat stb.n

2021. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek! Ugyanígy voltam, 12hetes vetélés után most a 24.hetben járok. Eleinte 2hetente volt UH, kicsi barnázás volt ismét, ezúttal szedtem progit és sokat pihentem. Mi is sokat dolgoztunk azon hogy lelkileg helyreálljak de azért para volt így is a 12.hétig. Akkor nyugodtam meg, de azóta is ha bármi furcsát tapasztalok hívom a dokit. Teljesen megért, sose nevetett ki semmilyen hülye kérdésem 😃 Ha nem is mész be hívd fel, hogy mit gondol, engem sokszor megnyugtatott. Boldog babavárást!
2021. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!