Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztet lehet-e...

Terhességi tesztet lehet-e kétszer használni?

Figyelt kérdés
2 napja csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Nem dobtam ki, és ma reggel, amikor újra kipróbáltam kíváncsiságból, egy nagyon halvány, de határozott rózsaszín csík jelent meg. Tudom, hogy csak egyszer lehet használni a tesztet, csupán kíváncsi voltam. Most meg már bizonytalan is vagyok, hogy ez terhességet jelent-e? Mi a véleményetek?
2010. aug. 24. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
hát jó kérdésed van,vegyél még egy tesztet az a biztos.
2010. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

ezek szerint a negatívot lehet? nem tudom, érdekes...


el lehettem volna a próbálkozás alatt 1 teszttel is :))


nem tudom, hogy igaz-e, bár olvastam én is hasonlót.

próbálj ki egy újat is. remélem az is + lesz.

2010. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
65%
Nem lehet kétszer használni ez biztos!
2010. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

ki kéne próbálni:


ha valakinek maradt tesztje, akkor először rápisil a férje, aztán mikor megszáradt, a kismama is. Így kiderül, hogy mi az igazság. Vagy régi nega teszttel is meg lehet csinálni.

2010. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet kétszer használni, de ha jól tudom, vonal csak akkor lesz, ha HCG van a vizeletben.
2010. aug. 24. 09:56
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Időn túl hcg nélkül is lehet 2. csík, mert a terhességi teszteket úgy csinálják meg, hogy már eleve ott a csík, ami 5 perc alatt nem nedvesedik át, vagyis csak akkor rajzolódik ki a második csík, akkor az a hcg miatt van, nem azért, mert átnedvesedett. Időn túl már nedvesedik, és ha átnedvesedik a csík, akkor hcg nélkül is látszódhat. A mostani pozitív nem megbízható eredmény, ettől ugyan terhes lehetsz, de talán nézd meg egy másik teszttel is.
2010. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Egyetértek az utolsóval. Nem olvasták a többiek a tájékoztatót???

Időn túli + nem jelent terhességet. Hogy többször is használni? Atyavilág...

2010. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%

Terhességi tesztet az előírás szerint kell használni! Időn belül kell leolvasni, mert ha 1-2 óra múlva megnézed, jónéhányon határozottan ott van a 2. csík.

Kétszer pedig végképp nem szabad használni. Én is jártam egyszer így, természetesen nem voltam terhes.

2010. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy mielőtt másodjára használtam, nem volt rajta a 2. csík, hanem a tesztelés során pár másodpercen belül jelent meg. Tudom,hogy agyrém és elítélendő, amit csináltam, a kíváncsiság vezérelt.
2010. aug. 25. 08:48
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem agyrém, de érdekes a szitu.

Miért tilos? Ha én akarom, fejen állva csinálom meg a tesztet:)

2010. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!