Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztet lehet-e...

Terhességi tesztet lehet-e kétszer használni?

Figyelt kérdés
2 napja csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Nem dobtam ki, és ma reggel, amikor újra kipróbáltam kíváncsiságból, egy nagyon halvány, de határozott rózsaszín csík jelent meg. Tudom, hogy csak egyszer lehet használni a tesztet, csupán kíváncsi voltam. Most meg már bizonytalan is vagyok, hogy ez terhességet jelent-e? Mi a véleményetek?
2010. aug. 24. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Megírnád, ha csinálsz még egy tesztet , hogy mi lett az eredmény?

Én azért szóritok hátha sikerül a két csík.

Max bebizonyosodik, hogy kétszer is lehet használni,:)

36hetes kismami voltam.

2010. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is használtam 2szer.Hallvány volt a másik csik,éreztem terhes vagyok,elragtam emlékbe.De másnap nem birtam megint kiprobáltam.Pár másodperc alatt lett ott az erős második csik.
2010. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet használni kétszer ugyanazt a tesztet. Bár abból kiindulva, hogy nekem a második csík több, mint egy óra múlva jelent meg, még a nemvárt napját követően is, szóval bármi előfordulhat. Mind a két gyermekemnél három teszt is jócskán időn túl mutatta a második csíkot. Az egyik 2,5 éves azóta, a másik a pocakomban lapul még :). Úgyhogy az időn túli pozitív teszt is lehet pozitív teszt! Láss engem több alkalommal, több tesztből.


Azért az a tuti, ha másik tesztet is csinálsz! Szorítok!


27h km

2010. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék, hogy terhes vagy-e tényleg?
2010. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Majd irj mi volt nagyon kiváncsi vagyok és drukkolok.
2010. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
hihi :) Ha babás vagy akkor a teszt gyártóknak ez nem jó reklám! Várjuk a második forduló eredményét! :)
2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én is nagyon izgulok,a héten megyek orvoshoz. Ha valóban lehet használni, akkor a gyártók csődbe fognak menni:)
2010. aug. 30. 15:09
 18/23 anonim ***** válasza:

24 e óta nem csináltál még egy tesztet?? Áhh ez hiba!!:) Engem azért csak megölt volna a kiváncsiság!! Irj majd mi volt?


Üdv neked! Remélem pozi lesz:)

2010. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

És konkrétan melyik nap mész orvoshoz?

Az eredményre én is kíváncsi vagyok!

2010. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál, sajnos nem vagyok terhes.
2010. szept. 2. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!