Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » GSM-es kismamák tudnának...

GSM-es kismamák tudnának segíteni nekem az étkezésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

28 hetes vagyok

Magas lett a 2 órás cukrom ami 8,4

A nőgyógyászom rögtön mondta, hogy diéta, nézzek utána a neten és jelentkezzem be a diabetológiára ott majd elmondanak mindent.

A probléma, hogy 1,5 hét múlva kell csak mennem oda. Viszont szeretném elkezdeni itthon a diétát.

Nagyon zavaros nekem sajna ez az egész amit olvasgattam a neten :(

Tudnátok nekem példa étrendet írni, hogy mit esztek kB 1 nap?

Illetve tudom, hogy 1 nap 5 xor kell ennem, de nem tudom időben, hogyan osszam be.

Reggel 8tól vagyok ébren fixen minden nap éjfélig.

Így. Mikorra essen a vacsora?

Hány óránként egyek?

Előre is köszönöm a segítséget.


2021. máj. 20. 23:28
 1/3 A kérdező kommentje:
GDM akart lenni bocsánat 🙂
2021. máj. 20. 23:29
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Példa:

Reggeli 20 gramm ch

Tízórai 25 gramm ch

Ebéd 40-50 gramm ch

Uzsonna 25 gramm ch

Vacsora 30-40 gramm ch

Utóvacsora 10 gramm ch

Konkrét étrendet szerintem teljesen felesleges írni, mert az határozza meg, hogy te miket szeretsz. A lényeg, hogy az étkezések kb 3 óránként történjenek. Hivatalosan legkésőbb 8ig meg kell lennie a reggelinek. Tehát jó lenne korábban kezdened a napot. Ébredés után fél órán belül meg kell reggelizned. Igazából rengeteg dolgot lehetne írni, de sokkal egyszerűbb, ha letöltesz anyagot és végig olvasod. Van Facebookon egy nagyon jó gdm-es csoport, oda lépj be, rengeteg információt és segítséget találsz ott.

2021. máj. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha írsz egy e-mail címet, küldök anyagot.
2021. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!