Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hepatitis vizsgálatot mikor...

Hepatitis vizsgálatot mikor csinálják? Tegnap szólt a védőnő.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a védőnőnél,de helyettes volt,mert az enyém beteg.Most tudtam meg,hogy kell kérni hepatitis vizsgálatot is a vérvételnél,mert ha ez nincs meg,a babát szülés után elviszik 24 órára vizsgálatra.Ez tényleg igaz?Eddig még senki nem hívta fel rá a figyelmemet,pedig voltam jó pár orvosnál.

31 hetes


2010. aug. 24. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem az első nagylabornál levették ezeket a fontos dolgokat:Hepatitis,Hiv,Igg stb...Akkor voltam 7 hetes.


Neked hogyhogy erre nem került sor?Nem szoktak eddig várni....:O


Így van,ha nincs meg a hepatitis eredméyed akkor bizony elviszik a babát és őt fogják megvizsgálni(veled együtt) hogy ellenanyag van-e benne.


Sűrgősen csináltasd meg.


35 hetes km.

2010. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! én is nem rég beszéltem erről a védőnőmmel és nekem azt mondta, hogy ha nincs negatív lelet a hepatitisről, akkor amikor megszületik a pici be is oltják egyből, meg el is viszik vizsgálatra. Egyébként nekem az AFP-vel együtt nézték a hepatitist a 16.héten.

33h km

2010. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Én sem értem,hogy eddig ez nem tűnt fel senkinek,pedig tényleg több orvos is nézte a leleteimet,a védőnő is írta a kis könyvbe az eredményeket.Pénteken megyek vérvételre,majd ott szólnom kell,hogy vegyék le ehhez is a vért.Ja,és azt esetleg nem tudjátok,hogy mennyi idő alatt van eredménye?

2010. aug. 24. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem 2 hetet kellett várni az eredményre.
2010. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is AFP-vel együtt vették le a 16.héten, ma két héttel később voltam vizsgálaton és még nem volt eredmény de elvileg azt mondták a héten meglesz.
2010. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányok, én 7 hete várom a hepatitist, és még mindig nincsen kész -.-

15hkm.

2010. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam laborvizsgálaton,szóltam,hogy legyenek szívesek levenni ehhez a vizsgálathoz is a vért,majdnem bekapott a csaj,hogy ez most 31 hetesen jut eszembe?Megkérdeztem,azt mondták,hogy kb.5-6 hét,mire lesz eredmény,ha addig megszülnék,majd telefonon rákérdeznek...
2010. aug. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!