Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 9 hónapos terhes és...

Ha valaki 9 hónapos terhes és nem tud hova menni de nem akar szólni se a vedononek se másnak akkor milyen lehetőségei vannak ?

Figyelt kérdés

Mármint se család se ismerős se Barát senkije nincs. És mennie kell az albérletbol.

Olyankor mit tehet az ember ?



2021. máj. 22. 16:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, akkor én bemennék a kórházba, ahol szülni fogok, és megkérdezném, hogy mit javasolnak. Azért oda, mert ott biztosan van élő ember hétvégén is, akivel beszélni tudsz, és talán konyít is a kérdéshez valamennyit.
2021. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
83%

A védőnőt bármikor lehet hívni.

Azért van.

Tudom tudom nem ez a fő kérdés. De miért vállaltál gyereket egy ilyen alaknak a semmire?

2021. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:

Nem lehet sajnos hívni mert múltkor is munkaidő után hívtam hétköznap 7 körül és nem vette fel...


Akkor még rózsaszín köd volt és hittem hogy minden rendjének de teljesen kiszolgáltatotta tett se saját pénzem se semmim nincs semmim konkrétan. Nem adnám örökbe vagyis nem szeretném és azt se hogy bárki elvegye tőlem

2021. máj. 22. 19:33
 24/75 anonim ***** válasza:
90%

Én is a kórházat javaslom. Az eddig leírtak alapján simán vehetnek veszélyeztetett státuszba, és benn tarthatnak szülésig, addig meg rendezed a dolgaidat.

37 hetes terhesen nem maradhatsz az utcán, főleg ilyen hidegben.

2021. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha tetszik ha nem. Ha nem tudod megoldani a lakhatást a kórházból ugyan ki nem adják neked.

Ép ésszel tessék a gyerekre gondolni.

2021. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:

Tehát ha meg akarom tartani a gyereket akkor menjek vissza az apjához nincs más valasztasom...


Veszélyeztetett vagyok egyébként mármint a papirjaimon az van

2021. máj. 22. 20:39
 27/75 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ha nem viheted haza, akkor csecsemőotthonba kerül, de a tied marad, látogathatod. Nem lesz örökbeadható, ha rendszeresen látogatod! Amint elfogadható lakhatást találtál, már viheted is haza!
2021. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem bántásként, de őszintén nem értem, milyen válaszokat vártál, amikor kiírtad a kérdést. Nincs senki, akihez mehetnél, segítséget kérni még nem akarsz. Te is tudod, hogy az utcára nem fogják kiadni a gyereked, meg addig se lakhasz ott.

Gólyahír egyesülettel vedd fel a kapcsolatot! Ha valahol, ott biztosan tudnak segíteni.

Van egy ingyenes számuk is direkt krízishelyzetben lévő kismamáknak. Foglalkoznak örökbeadással is, de ez ne riasszon el, segítenek abban, hogy veled maradhasson a baba, ha azt szeretnéd. Írj majd, hogy mit sikerült intézni!

2021. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban élsz?
2021. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm,


Budapesti vagyok

2021. máj. 22. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!