Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 9 hónapos terhes és...

Ha valaki 9 hónapos terhes és nem tud hova menni de nem akar szólni se a vedononek se másnak akkor milyen lehetőségei vannak ?

Figyelt kérdés

Mármint se család se ismerős se Barát senkije nincs. És mennie kell az albérletbol.

Olyankor mit tehet az ember ?



2021. máj. 22. 16:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:
Úgy értettem h saját lakás h nem albérlet de sajnos a nővérem néven is van. És közölte h előtte ő volt alberletbe most mi menjünk el... a hitelre 85 e forintot kell fizetni havonta szóval szar az egész..nagyon 3lbasztam az egész életem. De bízom benne h jobbra fordul.. a gyereket nagyon szereti hátha ha megszuletett rendezodik valamennyire a helyzet..ebben bízom csak
2021. máj. 23. 14:48
 62/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog a gyerek miatt megvaltozni a ferjed. Soha nem fog valtozni. Miert nem erted hogy lepned kell?

Mi az hogy sakkban tart a csaladja? Allj ki magadert es a GYEREKEDERT, felelos vagy erte egy eleten at.

Ne felj, azert csinaljak veled mert meg tudnak ijeszteni.

Engem is fenyegetett a fiam apja, rengetegszer. De nem maradtam vele.

Szuleid nincsenek? Barataid? Mas rokonod?

Ne szegyellj szolni valakinek, akkor szegyelld magad ha ebben a kornyezetben felnevelsz egy artatlan kisgyereket ahelyett hogy lepnel.

2021. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog a párod megváltozni :-( Mindenki ebben bízik, de sose jön be. Átmenetileg, néhány napra vagy hétre lehet hogy jobb lesz, megígér fűt-fát, aztán pikk-pakk visszaáll a régi rend. Írtad, hogy esetleg anyukádtól kérhetsz segítséget, nála talán ki tudod húzni azt a pár hetet, míg lesz az anyaotthonban hely.


És ne hagyd magad fenyegetni meg zsarolni. Nincs hatalmuk fölötted, csak mondják. Ne higyj nekik, jól írta az előző, látják hogy meg tudnak félemlíteni, azért csinálják.

2021. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm ne legyél ilyen buta! A te neveden is van a ház egy része? Mert akkor egyáltalán nem tehet ki a testvéred.
2021. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
100%
A többség a korral csak rosszabb irányba valtozik, hercegből lehet beka, fordítva kamu.
2021. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a sogornom nem vart az anyaotthonra, rendorok vittek be, mikor sogorom dolgozni volt. Nemtudom neked mukodne e ez a lehetoseg?

Bar akkor gondolom feljelentest is kell tenned, legalabbis sogornom tett.

2021. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam zavarni, de a kérdés kiírása óta is nagyon sokat gondolok arra, mi lehet Veletek. Ha van kedved megosztod, hogy alakul azóta az életetek?
2022. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
25%
Remelem nem szulte meg a gyereket ebbe a f@ssz0p0 csaladba
2022. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:
Sziasztok, megszültem a kislányomat, és jövő hónapban megszulom a kisfiam is ( el lehet ítélni emiatt de a gyerekek az egyetlen bdogsagom az életben ezért vállaltam be, O abortuszt akart). Az életem jobban alakult ha azt vesszük. Meg mindig vele élek, nem fekszem már le vele hónapok óta, kb lakó társak vagyunk. Néha normális néha bekattant. Közben edesanyammal és a családommal kibékültem, édesapám meghalt, szóval orokolok tőle egy nagyobb összeget amiből el tudok innen menni sajat lakásba (nyilván hitellel ) az még lesz egy kis idő mire hozzá jutok ahhoz a pénzhez de türelmes vagyok és látom a fényt az alagút végén. Viszont a gyerekekre sajnos igényt tart és a lathatast követeli. Vagyis fogja, amit egyáltalán nem szeretnék neki biztosítani és nagyon félek ettől. Ezért félek a le lepestol is. De ha meg van a pénz veszünk egy kis házat 3an a gyerekekkel és remélem onnan csak jó irányba megy majd minden
2022. jún. 12. 14:20
 70/75 anonim ***** válasza:
15%

Hala a Jo Istennek. Nagyon orulok neki. Okos, eros no vagy. Minden jot kivanok neked es a gyerekeknek ❤

Az uradnak meg citera legyen a gyomra helyen es a rak muzsikaljon rajta temetos indulot

2022. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!