Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki kétségbeesett...

Volt olyan aki kétségbeesett mikor megtudta hogy terhes?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy terhes vagyok, és szörnyen röstellem, de még nem tudok neki annyira örülni. Annyira kétségbe vagyok esve... Mi van ha rossz anya leszek? Való nekem egyáltalán gyerek? Nagyon félek :-( A testem már átkapcsolt egy "védő" üzemmódba, de a lelkem még fura. Volt már más is így?

2018. szept. 30. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Kb. mindenki...
2018. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Terveztük a gyereket. 2 évig nem jött, orvoshoz jártunk, gyógyszert lettem. Aztán pozitívat teszteltem a munkahelyi mosdóban, és sírvafakadtam, hogy úristen, most mi lesz?!?

Nyugi, mindenki megrémül, legalábbis elsőre. :D

2018. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
lettem=szedtem
2018. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb kivétel nélkül mindenki átmegy ezen. Sőt, úgy sejtem a legtöbben váltogatjuk az öröm és az "úristen most mi lesz?" érzéseket, főleg az első trimeszterben.

28 hkm

2018. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom egy nem tervezett terhesség esetén ez még intenzìvebb érzés lehet.


Mi terveztük, viszont mikor megláttam a két csíkot akkor szerintem kb sokkot kaptam. Csak sírni tudtam 10percig kb és annyi kérdés volt bennem. De persze boldog is voltam, de utána voltam már igazán boldog mikor ezt felfogtam, helyre tettem magamba.


Szoval egyetértek a többi válaszolóval hogy ez mindenkinél van, legalábbis nagy részünknél.

2018. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt nem írtam, hogy tervezett volt, de mégis olyan nehéz felfognom.
2018. szept. 30. 19:43
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nálam is dettó. Terveztük a babát de totál betojtam mikor megláttam a 2 csikot. Aztán menet közben meg volt olyan időszakom mikor vissza akartam kapni a régi életemet, amikor még nem egy tiktakk nagyságú babó diktált :))) Nyugi 2. babánál már nem lesz ilyen érzésed.
2018. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt,hogy nem védekeztünk,ha jön jö ,ha nem akkor sem görcsölünk rá. Belül mind a ketten vágytunk rá,de amikor teszteltem elsírtam magam 1000 kérdés bennem. Hogyan tovább? Most mi lesz?..stb. A párom persze sírt örömében én meg depiztem,hogy képes leszek e anyává válni. Ez hullámzott bennem kb. 3-4 hónapig aztán még volt ilyen párszor,de anint megmozdult és elkezdtem felfogni minden megváltozott. Maradt a kérdés alkalmas e leszek a feladatra. Aztán megszületett életem legszebb pillanata volt. Kellett idő még össze kellett csiszolódnunk. Most múlt egy éves és a világon én vagyok a legboldogabb kemény egy év volt,de megérte. ☺ Nyugi ezek teljesen normális érzések.A hormonok is szórakoznak az emberrel. Boldog babavárást. ☺
2018. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Én.


Terveztük, de még nem most, hanem inkább 1-2 év múlva akartunk, de volt egy védekezés nélküli alkalmunk a férjemmel (egyetlen alkalom) és hát kismama is lettem :)

3 héttel mensi késés után csináltam tesztet csak, mert nem is esett le a dolog, mivel szúrkált a hasam azt hittem csak késik, de aztán egyik este étteremből hazafelé vettem egy tesztet, csak úgy egy megérzés képp,amin olyan erős 2 csík volt, hogy csukott szemmel is látni lehetett kb :D Elsőre fel se fogtam, nézegettem a használati útmutatót, hogy biztos ez a terhes jelzés :D Pár napig aludni alig tudtam, annyira ki voltam akadva vagy nem is tudom hogy mondjam, megijedtem..Minden reggel úgy keltem, hogy úristen, lehet csak álmodtam...

De aztán hamar elmúlt az ijedtség, és felváltotta az öröm :))


Már 21 hetes vagyok :)


24N

2018. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ilyen öröm sztorikat olvasni :-) köszönöm
2018. szept. 30. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!