Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullét mettől...

Reggeli rosszullét mettől meddig van?

Figyelt kérdés
Felkeléskor vagy délelőtt vagy egész nap?
2021. máj. 25. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Nekem reggel volt egy-két órát, de nem volt durva, a testvérem még pl egyátalán nem volt rosszul. Más pedig 0-24-ben.
2021. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő és nincs két egyforma terhesség sem. Az első terhességkor 20.hétig hánytam egész nap,fogytam is 15 kg-ot. A másodiknál csak reggel volt pár hétig.
2021. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden nőnél más. Nálam felkelés utántól míg el nem aludtam kitartott. De ez tényleg minden nőnél és terhességnél más. Még egy nőnél két terhesség is lehet teljesen eltérő ilyen téren. Lehet az elsőt végighányta, a másodiknál semmi baja.
2021. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egész nap émelyegtem, vagy azért mert ettem vagy mert éhes voltam 14 hétig kb meg ha meleg jött
2021. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elején (5-6 hetesen) délelőtt, 7-10hetesen egész nap, különösen rossz volt este, olyankor volt hányás is, aztán csak néha-néha random vagy szagtól.
2021. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egesz nap tartott,neha éjszaka is felébredtem, hogy hányni kell. A 7 héten kezdődött és szülés után 2 nappal múlt el. 6x voltam infuzio kurán kórhazba
2021. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt.
2021. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiammal 6. héttől 14-ig 0-24-ben. A lányommal főleg délelőtt szintén 6. héttől de tovább tartott olyan 16-17. hétig és vele hánytam is sokat.
2021. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat ez mindenkinek mas. Nekem pl a hetedik hettol kezdodtek a rosszulletek es ebredestol lefekvesig tartottak egeszen a 18-20. hetig. Volt olyan hogy egesz nap nem mozdultam mert attol is csak rosszul voltam.

Most vagyok 31 hetes es neha neha amikor felkelek ramtor a hanyinger de amint reggelizek elmulik :)

2021. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!