Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akit terhesség...

Van itt olyan akit terhesség alatt hagyott el a férjük és megosztaná akár?

Figyelt kérdés

Csak olyan írjon aki szívesen megosztaná, nem kötelező.

Akit épp terhesség alatt hagyott el a férjük hirtelen, értetlenül vagy volt indok rá épp.

Hogy bírtátok elfogadni? Sikerült helyrázódni utána? Férjjel tartjátok a kapcsolatot vagy nem? Mennyire volt előlátható az elhagyás vagy jött mint a villámcsapás? Család, hogy reagált rá?



2021. jún. 2. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igazából mivel én csesztem el mert ő nem akarta a gyereket, azt hittem ez majd megváltozik így megtartottam. Nem szerette meg..sőt megundorodott tőlem is, nem tartja velünk a kapcsolatot, kapom a gyerek tartást de így utólag azt gondolom nem kellett volna így megtartanom mert nagyon nehéz. Persze szeretem a gyerekemet, de nem így kellett volna...az én hülyeségem miatt apa nélkül nő fel és az én hülyeségem miatt megutált az ember akit én nagyon szerettem, hiszen belekényszerítettem vmi be amit ő nem akart...pótol a gyerek..valamennyit. Rosszul érzem magamat a gyerek miatt is és a volt párom miatt is.
2021. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Végre egy nő aki őszintén belátja,hogy baromság megtartani egy gyereket ha a másik nem akarja.


Sajnálom a gyermeked. De akármekkorát is hibáztál, tisztelem, hogy képes vagy ezt belátni,és nem a pasit lehordani a sárga földig, amit amúgy 100-ból max 1. mer felvállalni.

2021. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

28 év ismeretség majd 5 év kapcsolat után tervezetten estem teherbe. Eleinte őrült,tervezgettük a szobát..stb. De aztán az exe akitől van egy kislány ,elkezdett b@szakodni mert épp dobta a férje. Zsarolta a kislánnyal..stb. Totál megkattan a párom,el akarta vetetni azzal a szöveggel, hogy majd jövőre újra megprobaljuk hátha addig belenyugszik a volt asszony. Hát mondanom sem kell,hogy aznap elköltöztem. 2 éves most a gyerekünk és en nem bántam meg 1 percre sem. Hál istennek volt alap nekem is külön. Persze nem könnyű...főleg az elejen nem volt az.

Kb fél éves korában látta a fiát..utána fél évig megint nem. Mostanra jutottunk el oda,hogy normalizálódott a kapcsolatunk, hetente jön látogatni,fizet gyerektartást,igyekszik és belátta,hogy hibázott és hogy sosem leszünk egy család .

2021. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem volt ebben a cipőben.

Két évig voltak házasok amikor jött a gyerek.

Az "apuka" a terhesség alatt még vele volt viszont már volt más az életében. Amikor hazajöttek a kórházbóp addigra mindent kipakolt és elhagyta szó nélkül.

Azóta 16 éves a gyerek. Egyszer nem látta csak a gyerektartást küldi. Van már a másik nőtől két gyereke. A nagyszülől sem foglalkoznak a gyerekkel csak az "új" unokákkal.

2021. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!