Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező kismama?! :)

Jól vagyok, bár nagyon fáradt... nálam elején még hányinger volt, de már nincs, csak étvágytalanság, fáradékonyság, sűrű pisilési mánia :D meg mellérzékenység ami jön megy...Hasam csak a kimaradt mensi végéig tartott azóta nem igen érzem, ez egy kicsit aggaszt.


Mivel 7 éve várunk rá és első baba lesz, így már valahogy mindenki tudja :D Nem vagyok babonás sem, inkább ne csak mi izguljunk ^^ Volt már sajnos múlt évben egy 6 hetes vetélésem.... szóval most nagyon félek és hol bizakodom, hol meg már tudom, hogy megint nem lesz happy end a vége...


Dokinál még nem jártam, most szerdán 7-én megyek először, akkor leszek mensi szerint 6+4 hetes.

Már nagyon várom, és bízok a legjobbakban a félelmeim ellenére.

Remélem eljött a mi időnk is :)

Endokrinológusnál jártam vérvételi eredményekkel (HCG + Progi) Kaptam progipótlást.


3 nap és kiderül szülők lehetünk e végre :)


Szép vasárnapot mindenkinek!

2016. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:

Jaj szuper, hogy írtál :)

7 éve? Az igen! Biztosan nem volt egyszerű! De most már bizony bizakodj! Tuti, hogy minden rendben van!

Tüneteim sajnos nekem vannak. 5 hetesen még semmi nem volt. Gondoltam juppii, aha.. Mára már minden bajom :)

6+4 hetes vagyok.

5 hetesen voltam dokinál. Eléggé féltem a méhen kívülitől, nagyon furcsán fájt is a hasam. Gondoltam mást nagyon úgysem lát,de azt biztosan, hogy legalább jó helyen van e:) Igazam lett.. Mást tényleg nem látott csak egy üres petezsákot de az legalább jó helyen..

Én 14.én megyek dokihoz. Akkor leszek 8 hetes.


Magamról picit:)

Van már egy kislányom.:) 2 éves lesz kevesebb mint 3 hét múlva:) Ez lesz a második babónk.

Elsőre összejött. Kislányom a 3-4 hónapban.. (Ezért is le a kalappal előttetek):)

Egyenlőre ennyit:) Szép napot neked is :)

2016. dec. 4. 14:54
 3/93 anonim ***** válasza:

Akkor te már tudod mi hogy zajlik :) És köszi igyekszünk, nem adjuk fel :D


Kérdésem, hogy írtad 5 hetesen még nem voltak tüneteid, mikor kezdődtek? Most vagyok 6+1 és bizony én aggódom, hogy nincs tünetem, vagyis semmi komoly és erős tünet... úgy tudom 6 hetesen szoktak kezdődni, bár sokan írták, hogy egyáltalán nem volt tünetük a terhesség alatt.... ez olyan furcsa és el sem tudom képzelni, hogy esetleg egyik nap még szuperül vagyok másik nap meg már a wc-t ölelgetem xD , bevallom kicsit várom ... :D

2016. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

6+2 napon tartok.

6 éve várjuk a kisbabánkat. 3. nekifutásra, lombikkal sikerült most.

Tüneteim nem igazán vannak. Hol fájnak a melleim, hol nem. Hol gyakrabban járok pisilni, hol kevésbé. Vannak napok, amikor görcsölgetek, máskor semmi. Szóval semmi konkrét terhes tünet, ami miatt aggódom is. Komolyan mondom örülnék minden hányásnak...

A hcg-m 2 héttel a beültetés után 2300 volt, és a héten voltam UH-on: 9,5 mm petezsákot látszódott, szikhólyaggal. 14.-én kell mennem legközelebb, akkor 7+5 leszek.

Az érzéseim egyelőre vegyesek: félek, hogy lesz-e szívhang; aggódom, hogy miért nincsenek tüneteim; ugyanakkor nagyon örülök, hogy eljutottunk idáig, mert 6 év alatt én egyszer sem tartottam még pozitív tesztet a kezemben...

Igyekszem pozitív lenni, elhessegetni a negatív gondolatokat és a félelmeimet.

Beszélek Hozzá. Mindig elmondom Neki, hogy mennyire szeretjük és várjuk; és, hogy most nagyon ügyesnek kell lennie...

2016. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:

Jól vagyok, sőt, szerintem nagyon szerencsés vagyok, mert szinte semmi tünetem :) Kicsit álmoskás vagyok, de például hánynom egyáltalán nem kell.

Első baba :)

Szülőknek már az 5. héten, nagyon közeli barátoknak pedig most hétvégén egy baráti összejövetelen.

Voltam már 2x ultrahangon.

5 éve próbálkozunk, már épp letettünk róla, hogy magunktól sikerülhet, így meddőségi klinikára jártunk. Még semmi kezelést nem kaptunk, éppen csak, hogy elvégeztük az utolsó szükséges vizsgálatokat, mégis összejött segítség nélkül.

Milyen érzés kavarog bennem? Hát aggodalommal teli, de mérhetetlen nagy öröm! :) Aggodalom azért, mert én már csak ilyen aggodalmaskodó vagyok, hogy minden rendben menjen, egészséges legyen a babám (de ezzel szerintem mások is így vannak)! Öröm pedig természetesen azért, mert 5 éve várunk erre a csöpp kis emberkére és nagyon boldog vagyok, hogy már úton van :)

2016. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Kerdezo, eleg hasonloak vagyunk, 6+4 hetes vagyok, szinten kislannyal, aki szinten ebben a honapban tolti bo harom het mulva a kettot :)
2016. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam dokinal, mar volt szivhang :) Tunetek vannak boven, egesz nap aludni tudnek, iszonyatosan faradt vagyok es kinoz a hanyinger, enni sem nagyon tudok, remelem ez azert valtozik majd :)
2016. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 nanaszka ***** válasza:

Szia. Èn most 7+5 napos vagyok... család már tudja... melóban mèg nem... uh- kedden voltam... minden rendben volt. Volt szìvhang ès jòk a mèretei a korához képest. Rosszul 2 hete vagyok... szerencsère hányni sokat nem hánytam..

. inkább teltsègèrzet ès a sav váltogatják egymást.

Van egy 2 èves kislányom.

Hát ròlunk mèg annyit, hogy "kalandos" ( szörnyűsèges) èven vagyunk mindjárt tùl: májusban elveszìtettük a 17 hetes ikreinket, ès augusztusban volt mèg egy 7 hetes veszìtèsem... de remèljük 3. Az isten igaza.

2016. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Örülök, h lettünk egy páran.:)

3-asnak. 5 hetesen még semmi az ég világon nem volt. Mint egy villámcsapás úgy érkeztek a tünetek. Egyik reggel felkeltem és puff már minden bajom volt.

Ne aggódj és más se aggódjon akinek nincs tünete( jajj de irigylem azokat akiknek nincs) :) borzalmas tud lenni és igeb kínzó!

Elnézést de azt már el felejtettem ki hányas volt:) (reggel van még nekem) kislányom jól kicsinált minket az éjszaka..

Annak akinek szintén van egy majd 2éves leánykája annak nagy üzenem, hogy nagyon "egymásra" találtunk:) es kicsi a világ:)

Amúgy én lehet, h pont emiatt viselem nehézkesen a tüneteket mert nekem eléggé hiszti-kriszti a lányom..:) és bevallom vannak napom amikor csak feküdnék.. Ennek ellenére fél 5töl szenvedés volt ma..:(

Azoknak akik ilyen régóta várják a csodád hát hatalmas gratula!! És le a kalappal a türelmetek elött!!

Annak aki elvesztette az ikreit es a megszakadt a terhessege a 7.hétben szívből sajnálom!! De ez a kis csöpp tuti marad!! Maradnia kell és kész. Mindenki legyen nagyon pozitív :) és ismétlem senki ne várja a rosszulléteket:D bár nekem hipp- hopp elmúlna mennyivel könnyebb volna..


Jelentkezek még.. Nagyon örülök hogy irtatok..


Kérdésem nekem is van.. Ahhoz akinek van egy 2 évese.. Hogy bírod? Nem emlékszem.. Neked vannak rosszulléteid? A kicsinek már mondtad , h érkezika tesó? Én igen.. De sztem nem fogja fel.. Mondja hogy baba anya pocakjába megsimizi de ugyan úgy ugrál rajta rugdossa pelus cserénél..

2016. dec. 5. 09:17
 10/93 anonim válasza:
Sziasztok.Nekem egy 11 éves nagyfiam van, és most ha jól számolom 5+2hétnél tartok. Családból csak anyum tudja. Anyósomék még nem. Néha fájdogál a hasam allúl, meg mintha savas lennék de kb.ennyi. Néha félek és tünetekért imádkozok. :) Pénteken vár a doki. Szorítsatok!
2016. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!