Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt mar hasonlo helyzetben...

Ki volt mar hasonlo helyzetben veszélyeztetett terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kicsit kinos nekem errol beszelni de erdekel hogy valaki volt-e mar hasonlo helyzetben.


Volt egy missed ab mutetem decemberben, es egy spontan vetelesem aprilisban

Utana azonnal ossze is jott a baba.


Na mar most en veszelyeztetett terhesnek szamitok. Nincs hazaselet, nincs emeles stb.


Nem vagyok egy szexőrült de mar 2x almodtam azt, hogy szexelek almomban es orgazmusom is van a valo èletben..amire felkelek es kb halalra remulok hogy mi lesz a kisbabaval.


Nagyon ovatos vagyok mert tenyleg mindennel jobban szeretnem/szeretnenk ezt a kisbabat. De mit tegyek ha almomban tortenik ez?

9 hetes vagyok szoval triplan aggodom mert decemberben ezen a heten allt meg a baba a fejlodesben.. Nem akarom ujra ezt.


Tippek? Tudom hogy nincs ra csoda szer lehet hogy semmi de ha valaki jart mar igy szivesen olvasom a tortenetet.



2021. jún. 4. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megoldást nem tudok neked írni, de én is hasonló helyzetben vagyok. Ugyanúgy tilos a házasélet, és álmodok, és orgazmusom van, arra kelek... Szerintem ez természetes. 😊


Talán az megnyugtat egy kicsit, hogy már 24 hetes vagyok, és nem történt baj.


Kitartást!

2021. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtat 😀 az is, hogy nincs / nem lett baj meg az is hogy nem vagyok egyedul☺️


Koszonom a valaszod:)

2021. jún. 4. 13:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tippem nincsen erre, de teljesen átérzem a helyzeted. 2 vetélés után vagyok, én is azonnal veszélyeztett lettem és mi is el vagyunk tiltva. De az álmaimat nem tudom irányítani, többször keltem már arra, hogy orgazmusom van. Én is megnyugtatásképp csak annyit tudok írni, hogy már 27 hetes vagyok😊 és minden rendben a babával😊
2021. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Átérzem, amit írtok.. nekem a 6. héten volt vérzésem hematóma miatt, most vagyok 15 hetes, és még mindig nem merek házaséletet élni. Nekünk az orvos már zöld utat adott, de én mégsem merek, az az egy alkalom is katasztrófa volt. De aztán lassan magam mögött hagyom ezt a félelmet már.. remélem :D
2021. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

🙏🏼 Koszonom, akkor talan megnyugszom mostmar 😀

Jo babavarast mind a kettotoknek!

2021. jún. 4. 14:27
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekunk meg 100% nem szabad , hogy a 12. het utan mi lesz azt nem tudom, de oszinten ha zold utat kapunk sem biztos hogy menne.. bennem lenne a félelem 😀 De majd meglatjuk mi lesz 🤷🏼‍♀️
2021. jún. 4. 14:29
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is minden napra tervezzük, aztán olyanok vagyunk mint a 15 évesek(mondjuk ma már nem ilyenek🤦‍♀️😂), áh, inkább majd holnap, ma még nem merünk 😂😂 nem baj, legalább ezt is megoldjuk, jót nevetünk magunkon :D
2021. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam/vagyok. Ez a 2. olyan terhességem, amikor tilos a szex (az elejétől a végéig).

Nekem is volt orgazmusom álmomban néhányszor. Szerencsére nem lett baj, pedig nyitva volt a méhszájam, de nekem is ijesztő volt, és szégyelltem erről az orvosommal beszélni.

Tenni ellene nem sokat lehet, de nagy eséllyel nem lesz baj emiatt.

2021. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2021. jún. 7. 11:17
 10/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok azota kicsit durvult a helyzet mert mar 3 napja erre kelek 😞

Es oszinten nem akarok.. nem szeretnem hogy baja legyen a babanak..

11hetes+ 5 napos vagyok ma

Nem tudom mit fog mondani a doki a 12.heten de az egesz folyamat amugy brutalisan faj sajnos..

2021. jún. 20. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!