Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm miért olvasgat...

Barátnőm miért olvasgat mindig a terhességről, babákról?

Figyelt kérdés

Már láttam többször is telojan, gépen is.

Meg kérdeztem tőle és azt mondta hogy csak unatkozik és azért.

Szerintem gyereket akar, szerintetek?

Esküvőnk a vírus miatt nem lett, ezt megbeszéltük hogy várunk vele még.


2021. jún. 6. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak kíváncsi a témára. Én is néha olvasgatok erről, pedig még párom sincsen, így gyerek sem lenne egykönnyen. Ha pedig emiatt aggódsz, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle konkrétan, hogy gyereket akar-e most, aztán beszéljétek meg a dolgot.
2021. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szeretne majd, de ez nem jelenti, hogy most. Attól még érdekelheti a téma, olvasgathat róla addig is, hogy jobban képben legyen.
2021. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen időszakom pár éve. Akkor youtuber kismamákat néztem, amint pl. szülésélményekről számoltak be stb. Egy nagyon klassz (és hosszú) animációt is megnéztem, ami a magzat fejlődését mutatja be hétről-hétre és csak ámultam. Meg emellett bármilyen random dokumentiumfilmet is megnéztem, amit a youtube feldobott.

Szerintem fiatal nőként nem árt tisztában lenni a helyzettel, én egy csomó dolgot tanultam. Nálunk sosem volt kisbaba a családban, mivel bőven én vagyok a legfiatalabb, a tesómék pedig épp akkoriban várták az első babájukat, szóval érthető módon érdekelt a téma.

Esetleg a ti környezetetekben nem születik mostanában baba, ami kiváltja az kíváncsiságot? De ha nem, és azt mondja, hogy csak érdekli, akkor szerintem hidd el neki, mert úgyis fel fog tűnni, ha babát szeretne.

23/L

2021. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden nőnél van ilyen korszak, hogy érdeklődik, teljesen normális. Manapság mindenről lehet videót vagy blogot találni, és érdemes is tájékozódni, mert úgy lehet megfontolt döntést hozni. 🙂
2021. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Hát mert érdekliba téma, fel akar készülni, hogy ha oda juttok, képben legyen. Ebben mi olyan fura számodra?
2021. jún. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!