Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyers disznóagy elfogyasztás...

A nyers disznóagy elfogyasztása tényleg jó hatással van a magzatra?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam még régebb, vagy valamelyik filmben láttam.

2021. jún. 7. 10:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

" [link]

így egyél nyers disznót

2021. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
A disznóagytól még nem lenne baja, csak fertőzésveszélyes, mert nyers. Szóval ne próbáld ki. Megfelelő hőkezeléssel, ahogy minden más húsfélét is elkészítenél, eheted, ha ehhez van gusztusod épp.
2021. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

#10 most kerestem rá, az egyik első találat az a kérdés volt, hogy "biztonságos-e a fogyasztása?". Minden egészségügyi szerv ellenzi és azt javasolja, hogy ne fogyasszák. Az, hogy ők ennek ellenére is eszik, már más kérdés :D


Amúgy a tatár beefsteak is tiltott terhesség alatt, pedig a marhahús nem veszélyes nyersen (diszónval ellentétben). Meg a sushi is a nyers hal miatt. Szóval ha az egyébként biztonságosan fogyasztható nyers termékek tiltottak, majd pont egy egyébként is veszélyes dolog lenne előnyös a magzatra nézve?


Én amúgy azt láttam egyszer egy filmben, hogy ha egy egyébként cuki és békés valakinek éjfél után vizet adsz, abból kis agresszív szörnyeteg változik. Ne higgy el mindent, amit a filmekben mutatnak.

2021. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyecskék. :) De kedves kérdező tényleg ne egyél nyers ételeket. :)
2021. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, Amerikai Horror Sztori egyik részében volt a legelső évadban, Google szerint 6.
2021. jún. 7. 11:12
 16/32 A kérdező kommentje:
A Trónok harcában pedig Daenerys egy nyers lószívet evett meg. De akkor nincs benne semmi igazság, hogy jó a magzatnak, lehet csak fikció.
2021. jún. 7. 11:19
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hanem az
2021. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért az megvan, ugye, hogy a sorozatok nem valós tényeken alapulnak? Ilyen alapon Daenerys a tűzön is átsétált, azt is kipróbálod, mert neki nem lett semmi baja?
2021. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy az Amerikai Horror Sztori nem ismeretterjesztő film?
2021. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
:) tudtam hogy valami hülyeségben volt ez ;)
2021. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!