Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyers disznóagy elfogyasztás...

A nyers disznóagy elfogyasztása tényleg jó hatással van a magzatra?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam még régebb, vagy valamelyik filmben láttam.

2021. jún. 7. 10:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%

“ Minden egészségügyi szerv ellenzi és azt javasolja, hogy ne fogyasszák. ”


Nem akarok mellette kampányolni, nyilván terhesség alatt ne fogyasszon nyers dolgokat, tatárt sem.


Viszont onnantól nem lehet komolyan venni ezeket az ”eü szerveket”, hogy most épp a kis kedvencek megölelése ellen kampányoltak, mert 4.-én volt “öleld meg a macskád” nap, vagy mi.

És hogy “lyulllylllyulllyulyully az milyen fertőzésveszélyt rejt”.


Egyébként meg attól, hogy nem ajánlják, minden hentes-pultban ott van. Ha annyira veszélyes lenne, vagy ki kéne írni a kockázatokat(mint a dohányárunál), vagy nem szabadna árulni ebben a formában.

2021. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Miért is? Nem fogják neked megabálni ,meg letisztínai ,azt neked kell.
2021. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
22 Ezt mire írtad?
2021. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Egyébként meg attól, hogy nem ajánlják, minden hentes-pultban ott van. Ha annyira veszélyes lenne, vagy ki kéne írni a kockázatokat(mint a dohányárunál), vagy nem szabadna árulni ebben a formában. Erre :)
2021. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

24: ok, akkor elbeszéltünk egymás mellett, ahogy sejtettem.

Nem a nyershúsra értettem, hanem a mettre. Azt senki sem abálja, hanem ott van nyersen, befűszerezve, és egyértelműen arra a célra, hogy Hans a születésnapján reggel bemegy, vesz egy kiló körüli kuglit belőle, és 15-20 friss zsemle kíséretében beviszi reggelire a kollégáknak, hogy mindjárt el is fogyasszák.

2021. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Oh akkor tényleg :) Na én azt nem enném meg,de ízlések és pofonok. :) Akkor bocsi
2021. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Ha vízben alaposan átmosod és letisztítod is veszélyes lehet?
2021. jún. 7. 13:56
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mégis mi ez a fixációd a sertésagyra????


Igen, ha vízben lemosod, akkor is veszélyes lehet. Az agyszövetben benne lehetnek a kórokozók, amik rád és a babádra is veszélyes lehet. Nem csak a külső felületén lehetnek bacik.


Amúgy a Trónok harcában a forgatáson a Daeneryst játszó színésznő egy gumicukrot tolt be. Nem valódi lószívet. Ha esetleg azt hitted volna.

2021. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
A Dr.Housenak van egy olyan része, mikor a csajszi nyers sertéshúst evett, és elszaporodtak benne a féregpeték, amik aztán kikeltek. (Ha már a filmeket vesszük alapnak :) )
2021. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
29, és ez még nincs is messze a valóságtól
2021. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!