Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászhoz vagy védőnőhöz...

Nőgyógyászhoz vagy védőnőhöz menjek?

Figyelt kérdés

Kaáliban tegnap volt az 5+6 heti ultrahangom a lombik után.

Mondták, hogy keressem fel a nőgyógyász-szülészorvosomat. Hívtam ma, de nem vette fel. Holnap újra próbálkozom.

Gondolom, hozzá majd a következőnek esedékes ultrahangra kell menni, nem a napokban.

Holnap felkeressem a körzetembe tartozó védőnőt vagy mindenképp meg kell várnom a nőgyógyásszal az első találkozót?


2021. jún. 10. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a nőgyógyászhoz.

Kiskönyvet általában a védőnő a 10. Hèt körül állít ki.

2021. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász, amíg ő nem mondja hogy mehetsz a védőnőhöz, kell a kockázatbecslés is úgyis ehhez, 8-10.hét körül, bőven elég akkor menni.
2021. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Így már okosabb vagyok. :)
2021. jún. 10. 22:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs szívhang, addig a védőnő nem foglalkozik veled.

Csak azután tudsz menni hozzá, hogy a doki megállapította, hogy élő terhességről van szó.

5+6nál nem hiszem, hogy volt már szívhang.

2021. jún. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt sem mondta még senki. Akkor hajtom a nőgyógyászt.

Az nem volt még csak látta a kezdeményt és hogy pulzál.

2021. jún. 11. 07:30
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Pulzál, tehát ver a szíve, van szívhang. Ilyen korán ez elég ritka szerintem, de jót jelent :)


A nődokitól kell mindenképp a papír, amivel tudsz menni a védőnőhöz.

2021. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem adtak valami kockázat felmérős lapot is, és ez kellett a védőnőnek. Bár csak az adminisztrációhoz, de szerintem egyszerűbb előbb a nőgyógyász, aztán a védőnő, hogy ne fuss két kört fölöslegesen. Úgyis mész majd még rengeteg vizsgálatra.
2021. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Védőnőhöz én a 12.héten mentem.
2021. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
#6 nem ritka.Nekem is volt szívhang 6 hetesen.
2021. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

9!

Nekem meg 3 terhességem volt, nekem meg egyiknel sem volt.... mondta is a doki, fura lett volna, ha ilyen koran lett volna... de mivel ah első terhesseg elment (8.hét), a másik kettőnél ilyen koran kellett mennem. 7 hetes voltam mire lett szívhang

2021. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!