Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák,ti szoktatok kertben...

Kismamák,ti szoktatok kertben kapálni,gazolni,füvetnyirni,házimunkát,takaritást csinálni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 08:11
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
59%

Fiammal 38.hétig dolgoztam, mellette a háztartás, illetve állatokat tartottunk, azokat napi2x itattam. (Csak az itatás volt durvan 1 óra).

Utolsó hétre maradtam itthon. Akkor elvoltunk túrázni, kifestettem az előszobát (butorpakolásostól, takarítasostól, mindenestől) míg férjem dolgozott. Nagybevasárlást tartottam, barátnőkkel csavarogtam.


Most 24hetes vagyok, 2 éves a fiam. Egy örökmozgó, aki nem ismeri a napjainkat mar azon csodálkozik, a gyerekkel magával hogy nem faradok el.

Emellett a haztartás, napi főzés.

Tegnap pl füvet nyírtam (1000m2 durván, a telek fele), holnap gereblyézem össze.

Én akkor vagyok rosszul, ha pihennem kell 🤣

2021. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
56%

2 hónapos terhesen 4 kacsát vágtam le.


Folyamatosan dolgozgattam itthon. Nem beteg voltam, csak terhes.

2021. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
63%
12es vagyok. Mellette még munkahelyem is volt (a félreértések elkerülése végett).
2021. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
32%
Mivel nincs bejáró nőm...
2021. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
36%
#12 ez a leg parasztabb leg bunkóbb hozzá állás..." Nem beteg voltam,csak terhes" .Örülj neki!Nem mindenki olyan mázlista,mint te.Én pl.a 18.hétig olyan sza...ul voltam,hogy azt sem tudtam melyik bolygón vagyok,nem még hogy kapáljak.Szoval ez terhes voltam,nem beteg duma nem állja meg a helyét.
2021. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
44%
A ferjek ilyenkor hol vannak ? Az enyem tuti nem hagyna hogy nagy pocakkal fuvet vagjak
2021. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
7%

A férjel ilyenkor dolgoznak és iskolába is járnak mellette.


Nàlunk ez volt.

1,5 èves a gyerek vègre zàróvizsgàzott (5-ösre)


nem beteg voltam, csak terhes...

Igen, én nem voltam beteg tőle, mert mázlista vagyok.



8-nak


Nah majd a végére ..

Nekem volt egy tiszta partvisom, amivel a játékokat összekotortam, hogy egyszer kelljen lehajolni🤪

2021. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
63%

Az én f3rjem ilyenkor dolgozott és a házfelújítással foglalkozott. De


De amúgy nem értem, egy fűnyírásban terhesen mi a megterhelő? Mert cipekedni, ásni, ilyesmit nekem sem hagyott a férjem - meg én speciel a füvet se nyírtam, mert akkor még nem volt -, de érdekes lett volna, ha én nem csinálok semmit, neki meg munka mellett nyakába szakad az egész kert.

2021. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is a ferjem hétfőtől szombatig, reggeltől estig dolgozik.

Nem kértem sem a beleegyszését, sem az engedélyét ahhoz amit csináltam. Én érzem mit bírok, nem ő :D

És nekem is elég gáz lett volna, hogy a napi 10óra munka (+3óra utazás) mellett még itthon nekiáll olyan dolgoknak, amiket én is siman meg tudok csinálni gond nélkül.

11es voltam.

2021. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
14%
18, zajártalomrol nem hallottal?
2021. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!