Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák,ti szoktatok kertben...

Kismamák,ti szoktatok kertben kapálni,gazolni,füvetnyirni,házimunkát,takaritást csinálni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 08:11
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
17%
40# van olyan férfi aki segit,udvarias es vigyaz a felesegere,es van aki olyan kobunko ,mint aki most maszott ki a barlangbol. Sajnalom,h neked utobbi jutott 🥴 bar zsak a foltjat ;)
2021. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan, mintha a terhesség valami végstádiumú halálos kór lenne 😂

Egészséges terhesség alatt nem akkora mutatvány kertet gondozni, hogy hónapokig mással csináltassam. Hacsak nem a schönbrunni kastély tujáit metszed hattyú alakúra napi szinten.

2021. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
80%

41

Te ha egyszer egyedül maradsz meghalsz. Tipikus málészájú, tedd ki hagy hűljön vagy..

2021. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

A férj/élettárs dolgozik.Mit keresne otthon hogy ő mindenben segítsen? Meg minek kellene segíteni teljesen alapvető dolgokban?

A terhes nő nem egyenlő a beteg nővel.Mindenre ugyan úgy képesek vagyunk.És nem árt semmit a babának az,hogy úgy teszel mint aki még él és mozogsz.


Egyébiránt engem kifejezetten zavarna,ha nem lenne egy kis nyugtom és mindent helyettem akarnának megcsinálni.Megvan mindennek a megszokott helye,tempója,módja és szeretem ha úgy van megcsinálva.Bele kontárkodásért mérges vagyok.Persze nem baj,ha besegítenek,de hogy mindenbe,mindig..mintha valami mozogni képtelen nyomi lennék,pedig csak a hasam nőtt meg. 🧐

2021. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
70%

Én még kacsákat is vágtam. Otthon főztem,mostam,bevásároltam stb. 2016-ban szültem.


Azért ne úgy képzeljük már el a terheseket,hogy otthon ülnek lábat lógatva...

2022. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

36 hetesen hagytam abba a munkát. 37 hetesen volt nálunk nyílászáró csere, utána ki kellett takarítani mindent, annyi, hogy létrára már nem másztam, de mindent takarítottam, ameddig elértem.

A szülés napján 8-tól vajúdtam, még egy ebédet összeraktam.

2022. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
19%
En fekudtem terhespatologian es csak a rohogcseloknek mondom,hogy jott be koraszulesre 33.hetes terhes pont kapalasbol,kerti munkabol. Az nagyon kellett,ugye? Elfolyt a vize. Mondanam hogy meg is erdemli ,de azert sajnaltam.
2022. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mindennapi tevékenységemhez hozzátartozna, akkor simán. Terhes az ember, nem beteg
2022. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak ilyen hülyék, vagy csak provokatív jelleggel íródnak ezek a kérdések?
2022. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!