Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhességig hány...

20 hetes terhességig hány kiló súlyt kell felszedni? A baba növekedése és a szervezet változása miatt kell az anyukának gyarapodni, nem?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok. Már egy hónapja nem voltam a doktornőmhöz, mivel csak havonta jarok vizsgálatra. Akkor azt mindta, hogy mostmár fog nőlni a pocakom, a baba egészséges és gyarapodni fog a súlyom is. Az interneten azt olvastam, hogy mostanára már 5 kg al kell több legyen a súlyom mivel a baba növekszik, nekem meg megjön az étvágyam.

Nos a mérleg első trimeszter óta nem változik. Amikor teherbe estem voltam 78 , akkor a sok hányinger miatt válogattam az ételekben és csak a főtt ételek estek jól, így leadtam 6 kg. Most 72 vagyok 20 hetesen és még mindig nem mozog a mérleg. Tudom telt vagyok, de a baba növekedése nem kellene megmutatkozzon?



2021. jún. 14. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
30 hétig nem híztam semmit, 63-al kezdtem 170cm-hez. Most vagyok 39 hetes 3kg jött fel. Minden terhesség más, ne hasonlítsd magad statisztikákhoz.
2021. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!