Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert lekezeloek sok esetben?

Miert lekezeloek sok esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, igencsak azt tapasztalom hogy a legtobb esetben nagyon lekezolek foleg nok a nokkel ha eppen gyogyszert akart kivaltani az ember…

Nem elosszor fordul elo hogy ugy zavarba jonnek! Vagy es lekezeloek mas nok! Velem - masokkal.


Hetvegen szexeltunk a parommal, es elszakadt a gumi, elmentem gyogyszert iratni, es a mai nap folyaman mentem is kivaltani.


Mint a veres rongyra, a penzt nem vette el a kezembol a patikus holgy stb 😃


A nogyogyaszom egy magyon szivelyes no, o is sokszor mondja hogy sokszor no a novel lekezelo pedig intelligensen megakarja oldani az adott problemajat.

Baratnom sajnos gyogyo mellett lett terhes, az abortusz mellett dontott(kedves tanult fiatal igenyes lany) es amit elmeselt hogy a korhazban mi varta… az kriminalis…


Masik baratnom most terhes de eppen ezek miatt az okok miatt, magan korhazat fizet rengeteg penzert… de lassan ott tartok hogy elkezdek gyujteni arra… belem teszik ezt a feszultseget mas nok akik patikusok orvosok elvileg intelligensen tudniuk kene kezelni barmilyennproblemat, es csodalkoznak ha az ember egy koromgombaval vagy aranyerrel evekig nem fordul meg orvoshoz sem vagy gyogyszereszeti eszkozhoz..


Bocsi h josszura nyult de kivancsi lennek a ti tapaaztalaitokra is. Mert nekem 10/8 esetben ez fogad…


Koszonom

25N


2021. jún. 23. 08:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Engem meg 10-ből 9 esetben nem ez fogad.

Igaz, nem járok "gyogyóért", és abortuszom se volt, de nőgyógyászati műtétem igen, meg aranyerem, meg 2 két komplikált szülésem, rengeteget voltam kórházban magam miatt és a gyerekekkel is.

2021. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Gyogyo a fogamzasgatlo.
2021. jún. 23. 08:15
 3/25 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom ovszerert jarsz?


Vagy rendeled interneten?

2021. jún. 23. 08:15
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már életem során bélférgem, e-colim, hüvely gombám...pár olyan dolog ami miatt ég az ember pofája mások előtt de mégsem tapasztaltam semmi megalázót a patikusok részéről face to face. Lehet, hogy utána kiröhögtek de amikor kiadták a gyógyszereket egyáltalán nem mutattak semmi érzelmet a dologgal kapcsolatban. Szerintem a legtöbben azért kúltúráltan viselkednek a vásárlókkal de biztos akad 1-2 kivétel. Én szerencsére még nem tapasztaltam rosszat
2021. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Olyan a stílusod mint egy 15 évesnek, nem pedig egy 25 évesnek... Valószínűleg ezért érzed ezt. A korukhoz képest infantilis felnőttekkel előfordul, hogy ilyen az eü-i személyzet.
2021. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Miert?

Alatamasztanad kerlek ha mar sertegetsz?


Mert gyogyonak irtam a gyogyszert?

Vagy mibol sikerult ilyen megallapitasra jutnod?

2021. jún. 23. 08:27
 7/25 A kérdező kommentje:

De ugy tunik te is abba a csoportba tartozol akik megvetve neznek egy naluk nyitottabb es valoszinusithetoen dekoratovabbra nore mert eppen felelossegteljesen gondolkozik, es nem vallal gyereket amig annak szukseget nem erzi 😂


Hala Istennek nekem nem kell szulnom harom gyereket ahhoz hogy eletem vegeig fizethessem az arat egy erdek hazassagnak, mert egyebkent nem volt hol laknon, vagy mit ennem.


Koszonom, es akkor itt egy 15 eves volt 😂

2021. jún. 23. 08:29
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Amikor 17 évesen óvszert vásároltam, vagy 18 évesen fogamzásgátlót, amikor 20 évesen condylomával műtöttek (ami bár elkapható máshogy is, alapvetően nemi betegség és gondolhattak volna mindenféle kvának - egyébként tévesen, mert első kapcsolatból sikerült elkapni).... akkor se bántak lekezelően.
2021. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

"De ugy tunik te is abba a csoportba tartozol akik megvetve neznek egy naluk nyitottabb es valoszinusithetoen dekoratovabbra nore mert eppen felelossegteljesen gondolkozik, es nem vallal gyereket amig annak szukseget nem erzi 😂"


Ez konkrétan egyértelműsíti, miért viselkednek így veled.

2021. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Igen, de az elozoekre nem igazan sikerult kimasolnod semmit ugye :)

Sertegetesre, sertessel valaszolok mar ne is haragudj nem tartom a kezemet erte :)

2021. jún. 23. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!