Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszten gondolkodom....

Kombinált teszten gondolkodom. Védőnőm szerint pénz kidobas. Ha jó a genetikai vizsgálat akkor jó lesz az is, mert csak értek becslés. Mit gondoltok? Prena és társaira nincsen pénzem mielőtt írnátok azt.

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Akkor inkább egy erős genetikai uh-ra fizetnèk be.( czeizel, istenhegyi)



A kombinálthoz kevès az infó.

Én soha többet!

Korom (34 èves vagyok) miatt sem.

Előző terhességben akkora stresszt okozott, hogy soha.

2021. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is fölösleges, mert csak arányokat néz. Most mire mész vele, ha kijön az, hogy 1:20000-hez hogy beteg a babád, de pont tiéd a 20 ezerből azaz egy? Max a down szűrést megfontolnám, ha indokolt lehet, az 75ezerből már megvan, a többinek meg elég kicsi az esélye. 75 ezer mínusz meg még mindig jobb, mint egy ki nem szűrt down-kór.
2021. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok. Mivel az UH-n minden szép volt, nincs különös kockázat egyikünk családjában sem, nem vagyunk elhizva, nem dohányzunk, nincs különösebb bajunk, az orvosom csak a sima kombinált tesztet javasolta.

Ő is azt mondta, hogy semmi nem indokolja a Nifty vagy Prena elvégzését.

2021. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg pénzed elmenne a fejlesztésekre, ha esetleg betegen születik. Mérlegeld hogy így is megtartanád-e. Részemről a kombinált tesztet hagynám, és inkább most fizetnék ki nagyobb összeget egy DNS alapú tesztre, és végig nyugodtan várnám a biztosan egészséges babámat.
2021. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!