Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki csak 15 hetesen...

Volt olyan aki csak 15 hetesen vette észre hogy terhes akkor derült ki?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Aki ilyet állít, hazudik.
2021. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is hazudik vagy fogyatèkos
2021. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi a legkésőbb, amikor észreveszi ?
2021. júl. 7. 19:15
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Legkésőbb, amikor 1 hónapot késik a menzesz.
2021. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Volt itt néhány hónapja egy kérdés, a nőnek gyógyszer mellett megvolt minden hónapban a vérzése, valamiért elment nőgyógyászhoz, és ott derült ki, hogy 30+ hetes terhes. A leletét is lefotózta, mert senki nem hitt neki.
2021. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 10 hetesen vette észre, de ő szoptatott és mellette nem volt menstruációja. Na de még így is észrevette 10 hetesen.
2021. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
5. Én se hiszek. A terhességnek vannak jelei, amiket nem lehet figyelmen kívül hagyni.
2021. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Együtt voltam a kórházban egy kismamával, akinek a 13. héten derült ki a baba. Ciszták és hormonprobléma miatt csak évente néhány alkalommal menstruált, rutin orvosi vizsgálaton derült ki, hogy babát vár. Nem volt rosszul, és nem volt eltérő tünete a megszokottakhoz képest.

Egy másik ismerősnek szülés után még nem állt be a menzesze, össze-vissza jött meg neki, ő a reggeli rosszullétekből gyanakodott, kb 10 hetes volt, mikor dokihoz ment.

2021. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egyet, aki 16 hetesen. Nem túl okos nő, hogy finoman fogalmazzak🙄De tény,hogy minden is ellene volt.
2021. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

5ös

Én voltam az😄 azóta lassan 6hónapos a kislányom. Decemberben írtam ki a kérdést, akkor 32hetesnek mondtak (mikor megszületett a kicsi, kiderült, hogy 2hetet tévedtek, mert mikor született alig 36hetesnek felelt meg, pedig elméletben 38hetes voltam)

7es: igen, visszagondolva voltak "jelek". De mivel a fog.gátló mellett más gyógyszert is szedtem azt az 1 hét hányingert arra fogtam júniusban (sokszor előfordult terhesség előtt is) a hasam nem nőtt semmit (a kérdés alá azt hiszem képet is tettem) végig megvolt, és kivános sem voltam (jó talán a gyümölcsökre kicsit jobban rá voltam pörögve)

Magzatmozgás? Ha te első terhességnél (úgy hogy nem tudsz róla) a 2hetente egyszeri 2percig tartó bugyborékolásra megmondod hogy bammeg bennem gyerek mozog megemelem a kalapom:)

Ugyanis csak azt éreztem, és csak akkor ha túlettem magam. Egyszerű bélmozgásnak gondoltam:)

2021. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!