Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok hölgyek, nektek mennyir...

Lányok hölgyek, nektek mennyire szaladt el gyorsan a terhesség? Volt olyan hogy lassú volt mint a fene? Illetve csajok, otthon voltak, mivel töltöttek el több hónapot úgy hogy nem volt otthon másik gyerek ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekkel csigalassan telt az idő.

A másodikkal elrepült (mert már volt otthon egy gyerek).


Mindkettő mellett egyetemre jártam, így igazából ezzel "töltöttem el több hónapot". Tanultam, mint az állat. :)

2021. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Első babát várom éppen. Eddig piszok gyorsan telt az idő, de szerintem főleg azért, mert csak 1 hete hagytam abba a munkát.


Most itthon pörgök ezerrel, készülök elő a pici érkezéséhez, mellette ellátom a háztartást, szóval nem unatkozom.


35+2 hkm

2021. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Elsővel lassan telt, 3,5 hónapot voltam otthon. Nem unatkoztam, minden mozdulat 3x annyi ideig tartott, főleg a vége felé. Háztartás. Sok sok orvosi vizsgálat (nekem több volt, mint átlagban szükséges, problémás terhesség volt). Mindent beszerezni, előkészülni. Elment ezekkel a nap.

2. Babával gyorsan telt, az elsővel való foglalkozás teljesen lekötött.

2021. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy ideig nyelvet tanultam, plusz a szokásos főz-mos-takarít, az utolsó egy hónap viszont kész szenvedés volt, se ülve, se fekve sem volt kényelmes, inkább csak tettem-vettem, de azt se komolyan már.
2021. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
7 hónap hányás, 5 hónap migrén, 6 hét kórház, nagyon-nagyon lassan telt az idő, 36 hetesen császároztak. Nem tudtam felkelni, úgyhogy feküdtem végig, rosszul voltam.
2021. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Első babával lassan telt az idő miután abbahagytam a munkát (6hónaposan elküldtek "pihenni"). Főként varrtam mikor otthon voltam (babafészek, takaró, kispárna stb) plusz beszereztem, ami kell a babának, meg nekem a kórházba. Az utolsó hónap volt rohangálósabb, mert akkor sikerült elintézni a lakásvásárlást.


Most vagyok várandós a 2. babával (33. hét). Eddig elszaladt az idő. Most, hogy 2 hete letettem az OKJ vizsgámat, megint döcög. Biztos rátesz egy lapáttal, hogy meleg miatt olyan vizes vagyok mint az állat, így mozdulni is alig bírok. Délben már konkrétan sírok, mikor le kell valamiért hajolni. Ráadásul az Ujjaim is vizesek, így minden kiesik a kezemből. Próbálok minél többet felpolcolt lábbal pihenni, de egy 1.5 éves mellett nehéz, meg hát bazi unalmas...

2021. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tippeket is kerek ki mivel foglalta le magát, úgy hogy nem volt otthon másik gyerek
2021. júl. 8. 10:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Szabadidődben miket csinálsz? Tedd azokat. Vagy olvass, készülj fel a szülésre, menj el elsősegély tanfolyamra, akár oktató videókat is lehet nézni, én végignéztem egy egész kis sorozatot a terhessegtől-a gyermek ellátásáig mindenről szó volt, és nagyon hasznos volt.
2021. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én ugyanazzal foglalom le magam, mint máskor is.

Dolgozok, vezetem a háztartást. Ha szabadidőm van, ugyanúgy mint máskor, kirándulni megyek, könyvet olvasok, játszok a számítógépen. Közben igyekszem webshopokból, esetleg személyesen megvásárolni a babaszoba berendezését és minden kelengyét, ami kellhet.

Őszintén nem is nagyon értem a kérdésedet, az, hogy mi mivel foglaljuk le magunkat nem igazán releváns számodra. Csináld ugyan azt mint eddig, nyilván a fizikai munkát kerülve. Egy terhesnek sem kell máshogy telnie a napjának, mint egy nem terhesnek.

2021. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kivéve aki nem dolgozhat:) így totál másak a napjaim! Kitakaritottam minden nm-t és most jött a hogyan tovább kérdés 4 hónapos kismamakent
2021. júl. 8. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!