Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok hölgyek, nektek mennyir...

Lányok hölgyek, nektek mennyire szaladt el gyorsan a terhesség? Volt olyan hogy lassú volt mint a fene? Illetve csajok, otthon voltak, mivel töltöttek el több hónapot úgy hogy nem volt otthon másik gyerek ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem baromi lassan ment. Sokkal előbb abba kellett hagynom a munkát, mint terveztem (fogorvos vagyok, februárban szültem, november végén már eljöttem a covid helyzet miatt), sehova nem lehetett menni, itthon ültem egész nap. Az segített, hogy a 33. héten elmentem nyelvvizsgázni, de utána az a 7 hét annyira lassan vánszorgott, a nap fénypontja az volt, mikor elmentem a boltba. Most 5 hónapos lesz a babám, esküszöm ez az 5 hónap gyorsabban elillant, mint az a pár hét.
2021. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Végighánytam,felét a kórházban töltottem így annyi filmet néztem és könyvet olvastam, mint még soha.
2021. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30.hétig dolgoztam utána 2,5hónap otthon nagyon lassan telt. Amikor már jó idő volt, kertészkedtem. Vettem vagy 10db 1000dbos puzzlet, addig jó volt amíg a hasam nem volt útban, illetve telefőztem a fagyasztót, hogy az elején baba mellett ne kelljen főzni
2021. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes vagyok, úgyhogy még nagyon az elején.

Ezen a héten nyaralok, úgyhogy majd hétfőtől kezdődnek a hétköznapok, de vannak terveim.

3-4 órát fogok dolgozni otthon, járok majd heti 1 szülésfekészítésre a kórházba, ajánlottak bábát, hozzá is megyek felkészítésre (lelki oldal miatt), heti 2 kismamatorna, úgyis lesznek vizsgálatok, amikre el kell menni (jövő héten megyek először védőnőhöz), férjemmel csinálunk majd programot, viszem esténként a kutyákat sétálni, hétvégén egy napot zenélek, egy nap pedig fekszek :D

Mellette elkezdem egyesével megcsinálgatni ilyen tavaszi takarításokat (ajtókat, ablakpárkányt lemosni, szekrények alatt, ágyat, kanapét elhúzni, szőnyegtisztítás).

Barátnőmmel is találkozunk majd néha (most épp együtt nyaralunk).

Átnézem a babacuccokat, amiket kaptunk rokonoktól, barátoktól, babakelengye listákat böngészek és összeírom mit kell még venni.

Ezekkel a nyár el is fog telni :D

2021. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, táppénzen vagy vagy nincs munkahelyed? Azaz eddig is ilyenek voltak a mindennapjaid? Mert én a munkahelyre bejárni ott lenni stb részét hiányolom
2021. júl. 8. 15:48
 16/19 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulás a leghasznosabb. Később is jól jöhet.


Tanulni is ezer dolgot lehet a neten, online. Ami tetszik. Ez hasznos, akkor is csinálhatod, ha fekvésre vagy ítélve és még jól jöhet később is.

2021. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15

én speciális helyzetben vagyok, mert családi vállalkozásban dolgozhatok :)

2021. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig feküdnöm kellett, ebből 4-et kórházban, ahol még a tv sem működött. A lassú volt, mint fene, nem kifejezés rá. Azt hittem sosem telik el ez az idő...
2021. júl. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az első terheség lassan megy el,a második és a többedik terhesség gyorsabban elmegy.Az első terhesség a 28-30.hétől megy gyorsan szülésig
2021. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!