Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás?

Magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

Ahogy ülök érzem hogy a hüvelyemből kifolyik 1x nagyobb mennyiségű

Utána rá 10 percre ugyan úgy csak kisebb mennyiségben

Vízszerű ahogy megszárad a bugyin mintha ott sem lett volna tehát nem hagy nyomot

Most 1 órája kB. Már nem jön


A nyákdugom már eltávozott a baba koponyafekvésű

Hogy tudom megállapítani hogy magzatvíz?


2021. júl. 9. 18:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a kórházba, ott megnézik a ph-ját. A leírás alapján valószínűleg magzatvíz.
2021. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Magzatvíz szivárgást jelző betéttel, de szerintem is menj be inkább a kórházba.
2021. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet már kapni Loritan betétet sajnos amivel ezt meg lehet nézni, úgyhogy én is bemennék a kórházba hogy nézzenek meg.
2021. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik héten vagy? (A választ már sokan leírták: kórházban>
2021. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

32 hetes terhes vagyok

Már voltam bent 24 hetesen azt hittem magzatvíz folyik de mondták hogy csak folyás és mondták hogy ne menjek már be minden hülyeségért a kórházba így nem tudom mit csináljak

2021. júl. 9. 19:58
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Most vettem a patikában 9000forintert betétet, ami kimutatja a magzatvizet.
2021. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Menj be. Ne hagyd magad. Sajnos vannak ilyen tapasztalatok az egeszsegugyben, de a babad egeszsege fontosabb. 32 hetesen ha megszuletne is nagyon nagyon jo eselyei vannak, de szules elott 24 oraval pl.tudoerlelot kell kapni, ugyhogy ha tenyleg magzatviz, siess
2021. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
Menj szépen be. Mi az hogy ns mászkálj be mindenért... Nem mindent sza...ert mész hanem a gyereked miatt... Ne hagyd magad, én kiosztanék mindenkit tudják már mit beszélnek....
2021. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Én is azt javaslom, hogy menj be. Szard le mit mondanak. Mellékes. Valszleg soha többet nem látod egyiket sem...
2021. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi bementunk, de 38 hetes voltam,fitt labdan pattogtam epp es kozben elkezdett vizszeru szivarogni belolem, nem voltak bunkok,kicsit megmosolyogtak,mert valszeg vizelet volt,csak oly szinten rafekudt a holyagomra a baba,hogy abszolut nem olyan volt erzesre sem,mint amikor beszalad a pisi,hanem csak folyt ki belolem egy poharnyi adag,pisi szaga sem nagyon volt. Nem voltam magamban biztos,igy bementem. Mikor tenylegesen elment a magzatvizem pukkanas volt es rengeteg viz kijott,aztan utana is ,folyamatosan,veres, darabos is.
2021. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!