Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás?

Magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

Ahogy ülök érzem hogy a hüvelyemből kifolyik 1x nagyobb mennyiségű

Utána rá 10 percre ugyan úgy csak kisebb mennyiségben

Vízszerű ahogy megszárad a bugyin mintha ott sem lett volna tehát nem hagy nyomot

Most 1 órája kB. Már nem jön


A nyákdugom már eltávozott a baba koponyafekvésű

Hogy tudom megállapítani hogy magzatvíz?


2021. júl. 9. 18:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10%
#8 lehet hogy újat mondok neked, de nem te szartad a spanyol viaszt, hogy csak úgy kioszd a kórházi személyzetet olyan témában amiben laikus vagy!
2021. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%
menj be korházba,magzatviz lesz
2021. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

11es én amúgy kvara nem értem ezt. Okok a 8as lehet kicsit tultolta a kommentet de azért nem ez lenne a világtörténelem első olyan esete amikor bæsznak a "betegre" vagy "anyára" a kórházi szent személyzet tagjai... és akkor uppsz mégis volt panasza.

Sajnos néha tényleg kell egy olyan fellépés hogy komolyan vegyenek..

2021. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom mit szólna sok “olyan fellépésű” ember, ha valaki besétálna az ő munkahelyére és kiosztaná jól, hogy mit hogyan csináljon?

Rengeteg ember viselkedik úgy a kórházi személyzettel mintha az alattvalója lenne. Értem én, hogy betegként vagy kismamaként extrán aggódik az ember, de se az orvos se a szakápoló nem azért van ott, hogy neked ártson, hanem azért, hogy segítsen.

Voltál már a másik oldalon? Dolgoztál valaha eü-ben, kórházban? Ugye nem? Meglepődnél.

2021. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
67%

ITO-n vagyok.. szóval ez most nem jött be. Annyiban más, hogy ott én inkább kommunikalok a hozzátartozóval, mint a beteggel, de természetesen ugyanugy kezelnek, mint amire celoztal.

Tisztában vagyok vele, hogyan kell kezelni ezt a helyzetet de azért az erős kicsit, hogy egy első gyerekest elküldenek azzal, hogy ne menjen be minden hulyeseggel. Éppen amiatt, mert laikus, nem tudja megítélni mi a "hülyeség".

2021. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

#14: Minden tiszteletem az egészségügyi dolgozóké, de hidd el, ott is van, aki már kiégett, vagy nem tudom, de a közelmúltban kétszer is sikerült ilyenbe belefutnom.

1. Derékfájás, azt hittem, udegbecsípődés. A mentők a földről szedtek össze, se felülni, se felállni nem tudtam, kizárt volt, hogy valaki kocsival bevigyen. Ráadásul este, a kijárási korlátozás idején. SBO, bekötöttek egy infúziót, Megkérdezték, hogy tudok hazamenni, ha lefolyik az infúzió? Miután közöltem, hogy sehogy, mivel annyira fáj, és ugyebár kijárási korlátozás van, megkaptam, hogy ez ambuláns rendelés.

A határozott, de nem bunkó fellépésemnek volt köszönhető, hogy éjszakára ott tartottak, és megröntgeneztek. Másnap már az idegsebészeti voltam, egy héttel később csigolyatöréssel meg is műtötték.

2. Kiderült, a törést olyan daganatos betegség okozza, aki egyebek mellett a vesékre is hatással lehet, az erre kapott kezelés meg növeli a kockázatot. Pünkösdkor felmerült a gyanú, hogy esetleg leállt a vesém (szerencsére kiderült, hogy nem). Felhívtam az ügyeletet, ott mondták, hogy hiába vizsgál meg, ezt labor nélkül nem tudja megállapítani, menjek be az SBO-ra. Ott a doktornő első reakciója az volt, hogy miért mentem oda, ezzel ügyeletre kellett volna menni. Elmondtam neki, hogy felhívtam őket, és ők mondták, hogy menjek be. Ezek után én lettem lecseszve, hogy az ügyeletes miért küldött be vizsgálat nélkül? De valami alpári módon. Aztán rájött magától, hogy azért, mert ehhez labor kell.


Az elmúlt hónapokban sokszor voltam kórházban, illetve szakrendeléseken, a többség valóban normális, kedves, elhivatott. De mindenhol akad 1-2 ember, aki lerombolja azt, amit a többiek felépítenek.

2021. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
11-es. Nem nem mondasz ujat, de nehogy már én tűrjek mindent,hogya bunko eüs( tisztelet a kivételnek) lelke ne sérüljön.. becseszne. Nagyon sokan ugy beszélnek (ápolók is) mintha pont ők szarták volna a spanyol viaszt. Nekik mennyivel több joguk van ehhez mint egy "betegnek" jelen esetben konkrétan terhes nem betegnek..hogy igy beszéljenek az emberrel?
2021. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
8%

#17 Azért a kórházi dolgozókra tett panaszoknak (pláne ahol sajtó visszhangja is lett a dolognak) többségében kiderül, hogy abszolút nem úgy történtek a dolgok ahogy a beteg elmondja. És megkapta a protokoll szerinti megfelelő ellátást, csak szerinte máshogy és többet kellett volna csinálni.

Mert ő jobban tudja.

Laikus, első gyermekkel várandós meg miért nem a fogadott orvosát hívja, majd az eldönti. Miért este, miután a férj végzett a munkával kell beslattyogni, azzal hogy most azonnal orvost? ha megnézik de megváratják az is skandalum. Egész nap nem volt életbevágó?

Ezeket most nem pont a kérdezőre értem.

2021. júl. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%
Lehet nincs orvosa. 🤷
2021. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy a panaszoknak a frlr nem úgy van, ezt nem tudhatom. Nem is másból indulok ki. Ahogy azt sem mondtam,hogy minden orvks ápolo egyforma. Hisz odairtam tisztelet a kivételnek. Szerencsére nagyon sok kivételt ismerek,de azért nagyon sok olyan is van aki azthiszi ha ott dolgozik felette áll a betegnek.aki azt gondolja hogx ilyen nincs,az vagy benne van, vagy saját maga olyan már bocs...pedig ha valaki akkor én nem szoktam hallomásra itélkezni,de szerintem senki ne mondjon olyat hogy ne rohangáljon be minden hülyeségért.. és pont azért ,mert szerinte ez az, mert tudja, de egy hozzá nem értő ember nem tudja, nyilván, és miért ne lehetne akár ne adj isten nagyobb gond...ott az a dolguk vizsgáljanak. Én se mondom eladóként hogyha bejössz kenyeret venni, utána meg zsemlét,hogy hiszen most voltál....
2021. júl. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!