Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális az hogy nem...

Mennyire normális az hogy nem híztam semmit terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Gdm van, oda figyelek mit és mennyit eszek. Eleinte nagyon rosszul voltam igy le is ment 3 vagy 4kg, azt vissza híztam. De jelenleg 30 hetesen is annyi vagyok mint amennyivel teherbe estem. Doki szerint a baba jól van így ne aggódjak e miatt. Első babával e0 hétre már 7kgt híztam. Most nullát.
2021. júl. 10. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális, én is gdm-es voltam és fogytam terhesség alatt. :)
2021. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Én szüléskor is annyi voltam, mint mikor teherbe estem, 58 kg, vészes terhességi hányásom volt. Gyerekem teljesen jó súllyal született, én nagyon lefogytam, 47 kg voltam császár után. Ha mondjuk 90 kg vagy afölött vagy, akkor nem baj ha nem hízol. A magzatok amúgy jól fejlődnek bármennyire is nem eszel, nálam a következő gondok voltak: vashiány, fogromlás, nem volt tejem.
2021. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Majd a végén meglátod. Én végig diétáztam, a 30. hétig 3 kilót híztam, utána még 10 kilót. Tulajdonképpen te is visszaszedted az elején leadott 3-4 kilót, ez teljesen jó így.

Sokan valóban nem híznak, vagy akár fogynak a szénhidrátdiéta miatt, mert nem jól állítják össze az életrendjüket.

2021. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
#3 pont hogy azért fogynak, mert jól van összeállítva az étrend.
2021. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eszek szénhidrátot, csak ugye teljes kiőrlésü dolgokat. Semmi cukor, semmi fehér lisztes termék, zsírosat se nagyon a koleszterinem miatt. Amúgy 70 vagyok. Nem is szeretnék több lenni, csak ugye a baba miatt aggaszt a dolog
2021. júl. 10. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Összesen 1 kilót híztam egész terhesség alatt. Ilyen az alkatom.
2021. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

A baba elveszi azt, ami neki kell. Max te épülsz le, neked lesz tápanyaghiányod.

A kettő helyett evés szokása egy nagyon elavult, és káros tévhit! Alig kellene többet fogyasztani a szokásos adagnál.

2021. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha eleve plusszal indulsz neki nem olyan fura. Nyilván ha egy 50 kilós nő nem hízik semmit, az kicsit furcsa, de ha volt rajtad egy kis plusz, akkor lehet, hogy fogytál, majd visszaszedted a babával járó plusszal, de mivel a kettő egyszerre történt nem látszik a változás mérleg szintjén.


Szerintem ha minden rendben az orvos szerint, akkor ezen ne aggódj, nincs jelentősége.

2021. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Meg pont hatra van amikor a legtöbbet fogod hizni a nagykonyv szerint. Szoval miért lenne probléma?
2021. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

17 hetes vagyok, az elején lement 5 kg, ebből eddig 3 jött vissza csak, mindenki azt mondta hogy amíg a labor jó, jól érzem magam, baba fejlődik, addig nincs gond.

50kg vagyok így most😃

2021. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!