Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális az hogy nem...

Mennyire normális az hogy nem híztam semmit terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Gdm van, oda figyelek mit és mennyit eszek. Eleinte nagyon rosszul voltam igy le is ment 3 vagy 4kg, azt vissza híztam. De jelenleg 30 hetesen is annyi vagyok mint amennyivel teherbe estem. Doki szerint a baba jól van így ne aggódjak e miatt. Első babával e0 hétre már 7kgt híztam. Most nullát.
2021. júl. 10. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Ja és gdm-es is vagyok, de a jól belőtte étrend miatt híztam vissza azt a keveset végre, mert nehezen állt meg a fogyás az elején.
2021. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

Én nem tudom mennyire normális vagy nem. Ha az orvos azt mondja minden rendben, és növekszik a baba akkor nem aggódj.

Viszont a többieknek is üzenem, az hogy a vége felé hizunk a legtöbbet nincs kőbe vésve.

Én a 2. Trimeszterbem híztam, most a 35.héten mar láthatóan fogytam, csak a pocak nő 🙂

Ennek oka hogy eléggé savas volt a gyomrom,csak gyümölcsöt kívánom, és elég kevéset tudok enni egyszerre különben kipukkadok érzésem van

2021. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
12. Nyilván. Semmi sincs köve vésve. De ugye van egy kifejezés. Nagy átlagban úgy történik.
2021. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen nektek. Amúgy nem vagyok párás, de most valahogy belém jött 😂
2021. júl. 11. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!