Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen ez mennyire normáli...

32 hetesen ez mennyire normális hogy ébreszteni kell? Ilyen sokat alszanak már?

Figyelt kérdés

Vagy az időjárás?


32 hetes vagyok ma reggel annyira megijedtem. Fél órán keresztül ebresztgettem a pocak lakó lányom mert semmi aktivitást nem mutatott. Pedig minden reggel velem kel és ma sokkolt hogy semmi mocorgast. És aztán nagy nehezen az én unszolasomra, razogatasomra fel óra múlva indult be.

Cukros is vagyok.

Nagyon ijesztő volt.

Azóta persze fent van. Úgy sírtam amikor végre újra megereztem mozogni párom már mondta hogy öltözzek menjünk be azonnal de rá kB 5 perce elkezdett ficeregni.

Pont ma megyek 32 hetes uh-ra fogom is a dokinak jelezni.


2021. júl. 29. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Lassan front lesz kérdező,ilyenkor valamelyik baba pociba nyugis valamelyik frontkor beindul rugásba.ha nem mozog ébreszd fel,semmi baj nincs
2021. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%

Tudom,hogy már nem sok van a terhességből,de érdemes lenne beszerezni egy szívhang figyelőt.Angelsounds.

Hallgathatod és fel is veheted,ha valami rendelleneset tapasztalsz le tudod játszani a dokinak is.


Legfeljebb marketplacen szinte újként el tudod adni,ha már nem lesz rá szükség.


CSAK ÖTLET.Én szeretnék egyet,most leszek 12 hetes.Előző terhességemnél jól jött volna,kora szültem pont 32.héten.

2021. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell túlparázni, a pocakban is alszanak a babák, és nem midnig ugyanakkor
2021. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Az én lányom állandóan aludt a pocakomban, CTG-ken is 1 órát ültem mindig mire sikerült felkelteni, már be kellett neki dudálni… A napirendje pedig sűrűn változott, egy ideig velem kelt, aztán már inkább éjszaka közepén bulizott és amikor én keltem addigra aludt. Ne izgulj, néha van ilyen, de saját magad megnyugtatására beszerezheted a magzati szívhangfigyelőt amit az egyik válaszoló említett.
2021. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt hogy 9-kor kelt csak fel. En már rég dolgoztam, mire bechekkolt.
2021. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem KELL ébreszteni, hagyd szépen békén. Eszméletlen, hogy egyesek mindenen tudnak aggódni és gyakorlatilag hisztérikus állapotba jönnek apróságoktól.

Mozog-nem mozog, túl keveset mozog-túl sokat mozog. Itt mozog, ott mozog. Ekkor mozog-akkor mozog.

Most ennyire rettegtek, aggódok, mi lesz ha megszületik?

2021. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
A túl aggódás meggátolja a problémát?
2021. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

De jó neked. Az én gyerekem mindig akkor volt fent,amikor én aludtam..volna.

De ne aggódj, egyre kissebb helye van,meleg is van,most többet alszik

2021. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
6os. Miért foglalkozol egyesekkel? Foglalkozz saját magaddal ha ekkora tuskó vagy. Utálom mikor csak tanácsra vár valaki,erre jönnek a baromarcú megmondó emberek. Unalmas szar életű senkik
2021. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Az unalmas, szar életű az aki folyamatosan a problémát gyártja ahelyett hogy reálisan gondolkodna.
2021. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!