Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston valakinek segitett?

Duphaston valakinek segitett?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok a második babával, első terhességemnél nem volt semmi probléma, most pedig 2 napja tapasztalom, hogy reggelre nagy sötétbarna folt van az alsomon, pisiles után ha megtorlom akkor világos barnás. Napközben nincs gond, vetetni sem verzek. Ma voltam orvosnál és duphastonet irt fel, megvizsgált aztmondta mindent rendben talált, szivdobogasa is volt a picinek. Nagyon felek nem akarok elvetélni, valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel? Reggel is este szedem, de gorcsol a hasam és faj a derkam, olyan mindjárt megjön érzésem van :(

2021. júl. 29. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szedtem duphastont, de mellé utrogestant is, most 36 hetes vagyok. Ha a barnázás progeszteron hiány miatt van, akkor a duphaston segíteni fog. Viszont ha ne adj isten valami más gond van a babával, akkor a duphaston sem tartja vissza a vetélést. De ne is gondolj vetélésre! Pihenj, amennyit csak tudsz, szedj magnéziumot és próbálj nem stresszelni. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de mást tényleg nem tehetsz. A mindjárt megjön érzés pedig teljesen normális terhesség elején, ez sem jelez feltétlen bajt.
2021. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!