Orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok ki hány hetenként ment orvoshoz terhesség alatt?Mennyi időközönként kell?

16 hetes vagyok magán orvoshoz járok 6 hetesen és 8 hetesen voltam nála a 12.heti genetikai uh-t nem nála csináltattam azt mondta akkor menjek vissza ha már a 18-20.heti genetikai uh is megvan(szabin van) de nem késő az?Nem kéne előtte is végülis 8hetesen látott utoljára.Amugyis szeretném tudni,hogy minden oké e.Hogy bírtátok ki kismamák amíg nem éreztétek a mozgását és nem volt uh,hogy oké e vele minden?



2021. aug. 5. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a 14. héttől a védőnő is nézte a szívhangfigyelővel.
2021. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség megállapítás után a 12. heti jött, majd a 18-20. (ez kórházban, amúgy magánba járok), aztán a 24. heti, 28. héten babamozi (ez opcionális), 32. heti, 36. heti majd NST. Nálunk ez a menetrend. A 12 és 18-20. heti közt sok idő telt el, de örültem neki, hogy nem kell menni, mert nicns panaszom. Persze izgultam, de pozitívan kell hozzáállni.
2021. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!