Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki van még így mint én?...

Valaki van még így mint én? Mindennap aggódás?

Figyelt kérdés

Párom rendszeresen haverozik iszik hétvégente vagy péntek vagy szombat vagy mindkettő.

Utolsó hetekben vagyunk rettegve hogy akkor pont aznap indul be a szülés amikor ittas lesz mert biztos nem engedik be a szülészetre.

Apás szülést tervezünk amúgy. De így nem tudom...

Rettegek minden ilyen nap és majd szépen bevknzom ezt


2021. aug. 6. 17:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon fontosak lehettek neki ezekszerint
2021. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Én azonnal elhagynék egy ilyen férfit és akkor gondolkodjon el mi a fontosabb neki.

Az én párom is sörözött hétvégente munka után, hétköznap is megivott néha 1 sört esténként.

Hétfőre vagyok kiirva, de én már 1 hónapja közöltem vele, hogy semmi alkohol mert bármikor bármi történhet. Ez részéről sem volt kérdéses, hogy nem iszik meg haverozik mivel fontosak vagyunk neki és ő is bent szeretne lenni szülésnél.

2021. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Öszintén szólva nem sok jót jósolok a témához, gyakorlatilag egyedül nevelheted a gyereket, mert a "párod" inkább iszik a haverokkal. Én egyáltalán nem akartam volna ilyen alaktól gyereket, föleg a gyerek érdekében!
2021. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tervezett volt.
2021. aug. 6. 17:40
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Neked ezzel az a problémád, hogy, hogyan lesz így apás szülés?
2021. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
És hogy van e más ilyen helyzetben mint én?!
2021. aug. 6. 17:49
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem,normál esetben ha ilyen figyelmetlen,iszákos paraszt pasim lenne (de nem lenne,ilyen a kutyának se kell) nem estem volna teherbe tőle két 'haverozás' közt.Millió egy módja van ennek,és nagyon is mindent megtettem volna,hogy meg se történhessen.


Ha már mégis ilyen szar helyzetbe kerülnék? Elvetettem volna,vagy egyedül vállalom be.


Nem hogy apás szülés talán még apa se lesz ott.

Haverozik,iszik mikor gyereket akartok vállalni? Így?

Milyen utolsó undorító család lesztek? Hogy apának fontosabb a haverozás meg a pia,időnként majd beesik az ajtón hulla részegen,rosszabb esetben majd verni is fog titeket vagy veszekszik majd mert nem tud mit kezdeni a gyerekkel.


Te se hidd hogy olyan fasza helyzetben leszel.Ott lesz,de nem fog segíteni.

2021. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Hát, figyelj nem hinném hogy túl sokan lennének hozzád hasonlóan, bár ki tudja sajnos. Mindenesetre semmi jót nem jósolok nektek sajnos.
2021. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Dejo hogy kiirtam :(

Remeltem találok itt olyat aki nem bánt és lehet vele beszélgetni kicsit. :(

2021. aug. 6. 18:15
 10/36 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem bántás.Buta vagy,hogy egy ilyen alakkal akarsz családot alapítani.

Ha van ilyen se mész sokra vele,hogy ugyan olyan buta volt mint te és hagyta,hogy fel csinálja egy nem törődőm,alkoholista,felelőtlen,APÁNAK NEM VALÓ ember.


Sok gondod lesz még..

2021. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!