Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki van még így mint én?...

Valaki van még így mint én? Mindennap aggódás?

Figyelt kérdés

Párom rendszeresen haverozik iszik hétvégente vagy péntek vagy szombat vagy mindkettő.

Utolsó hetekben vagyunk rettegve hogy akkor pont aznap indul be a szülés amikor ittas lesz mert biztos nem engedik be a szülészetre.

Apás szülést tervezünk amúgy. De így nem tudom...

Rettegek minden ilyen nap és majd szépen bevknzom ezt


2021. aug. 6. 17:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
55%
Ha így fogadtad el akkor ne verd magad, edd meg amit főztél.
2021. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%
Hát de mielőtt elment mondjuk ma inni, vagy elmegy holnap, nem tudod neki azt mondani, hogy bírod már ki, mert bármikor indulhat és így nem engednek be? Erre mit fog mondani, hogy bocs, de leszarom, mert egy önkontroll nélküli önző alkoholista vagyok?
2021. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
47%
Annyit fog mondani erre #22 hogy "bocsánat, de ezt akkor is megiszom". Apum alkoholista volt, hálistennek már kigyógyult, de ehhez saját magának keleltt belátni hogy baj van. Amíg mi könyörögtünk neki hogy ne igya már meg azt a sokadik pohár piát, ennyi volt a válasz amit fentebb írtam, és aztán simán lehajtotta.
2021. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem sok sorstársat fogsz találni. Kevesen tűrnék ezt. Nem is kell erőltetni ezt az apás szülést. A gyerekekre ki fog vigyázni, ha beindul a szülés? Szereted? Pont ezt használja ki! Bármit megtehet, mert te akkor is kitartasz. Ezt tudja, ezért jár el, mert megteheti. Te meg majd szépen bemész taxival vagy mentővel.
2021. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
😭😭😭😭
2021. aug. 6. 23:32
 26/36 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, ezt sajnos tudod kellett már akkor is, mikor gyereket vállaltál vele.
2021. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Tényleg azt hittem hogy itt beszélgethetek esetleg valakivel. :(
2021. aug. 7. 07:56
 28/36 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, most hiába ezek az emojik meg az, hogy sajnáltatod itt magad, senki nem lesz önként a lelki szemetesed. Magadnak csináltad a helyzetetm. Ráadásul háromszor! De nyugi, ezt majd a gyerekeid is hozzád fogják vágni amikor kamaszodnak. Készítsd magad, mert egy alkesz apa és egy ilyen mártír anya mellett aztán vagy lelki nyomorékok lesznek, vagy nem fognak finomkodni, amikor megmondják, hogy mit éreznek. Na, nem neki. Tőle félni fognak. De majd neked.
2021. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sem volt jó gyerekkorom,árvaházban nőttem fel,3 nevelő szülőm volt.

Az első nem kedvelt meg,ezért vissza adott 4 évesen.A második elvált a férjétől és máris nem akart idegen gyerekeket a házba,kettőnket is vissza küldtek.

A harmadik mellett nőttem fel.


ÉS nem vagyok alkoholista.Nincs az életben olyan dolog amire ezt fogni lehetne!

Csak egyszerűen nem fontosabb neki a családja mint eljárni a haverokkal inni.

Nem is tudom hogy lehet így élni.Ha választás elé állítanád,hogy vagy a családjára figyel vagy a haverokra hidd el,hogy te kerülnél lapátra a 3 gyerekeddel.

Ilyen nőket te..semmi tartás nincs bennetek,tisztelet a kivételnek!

2021. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
39%

Huha ez kemény.

Hétvégente haverozni gyerekek mellett? Minek lett akkor gyerek?

Hát nem sok sorstársra fogsz itt találni, azért ezt nem sokan vállalják be.

Én azt várom a férjemtől, hogy hétvégén engem és a gyerekeket vigyen el állatkertbe, kirándulásra, strandolni, piknikezni, szalonnát sütni stb., nem elhúzzon a haverokkal, pláne ha bármikor szülhetek.


Amikor kiderült h terhes vagyok a férjem abbahagyta az alkohol ivását, mert bármikor lehet baj. Akár éjjel is lehet h be kell vinnie a kórházba.

F.sza lenne ha vérzek, görcsölök és vihetem be magam a kórházba.

Tegnap elment a munkatársaival iszogatni, elmentem érte kocsival mert esett és én is beszélgettem velük egy órát.

Multkor csak úgy elment nekem a tescoba mert kiejtettema számon h úgy ennék egy fánkot, akkor mondtam neki h na vegyen egy sört.

Ennyi teljesen belefér, na de minden hétvégén haverozni pláne 2 gyerek mellett úgy h úton a harmadik...


Bocsáss meg de szörnyülködésen kívül nem sok jót kaphatsz itt.

2021. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!