Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki van még így mint én?...

Valaki van még így mint én? Mindennap aggódás?

Figyelt kérdés

Párom rendszeresen haverozik iszik hétvégente vagy péntek vagy szombat vagy mindkettő.

Utolsó hetekben vagyunk rettegve hogy akkor pont aznap indul be a szülés amikor ittas lesz mert biztos nem engedik be a szülészetre.

Apás szülést tervezünk amúgy. De így nem tudom...

Rettegek minden ilyen nap és majd szépen bevknzom ezt


2021. aug. 6. 17:30
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
😢😢😢😢😢
2021. aug. 6. 18:27
 12/36 anonim ***** válasza:
85%

Én esküszöm,hogy mondanék bármilyen megnyugtatót,ha tudnék.

De nem tudok sajnos.Beszélj vele,hogy ne csinálja ezt.

Vagy vészeld át a legnehezebb első hónapokat és ahogy tudsz lépj.Hidd el,hogy nem egy pasi van a földön.Még gyerekkel sem lenne gond keresni egy társat idővel akit érdekel is,hogy mi van veled és a babáddal.:(

2021. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%
Én megértelek tudom milyen a szerelem de tényleg megéri ez neked? Egy iszákos férfi nem apának való
2021. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
3.babám tőle
2021. aug. 6. 19:08
 15/36 A kérdező kommentje:

Nagyon Nagyon szeretem így fogadtam el. Csak most félek mert amúgy tényleg ott akar(na) lenni a szülésnél.

Nagyon fájna ha abutasaga miatt így nem lehetne velünk akkor

2021. aug. 6. 19:09
 16/36 anonim ***** válasza:
66%
És ő mit mondd erre? Miért iszik, haverozik annak ellenére, hogy bármikor indulhat a szülés?
2021. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
50%

Hány évesek vagytok? Bár a kor nyilván nem mentség, én 26 a párom 28 éves. Élveztük az életet, sokat buliztunk, haveroztunk. Tervezett baba volt, így amire terveztük, már előtte csak nagyon néha ittunk, a próbálkozástól meg szinte nem is, ha ittunk is, akkor is csak nagyon max 1-2 pohár bort. Aztán szerencsére a 3. hónapban össze is jött a pici. Párom azóta sem tért vissza az előző életvitelünkhöz, mondván, hogy ketten szerettük volna, ez a minimum. Nyilván van olyan összejövetel, ahova én is megyek és ő iszik (nincs berúgás csak normális italozás). Mi most vagyunk a felénél.... az elején volt vérzésem, utána hosszú ideig nem is mert semmit inni még a vacsihoz sem, nehogy gond legyen és vinni kelljen a kórházban.

Úgy gondolom, ha valaki ilyen felelőtlen, ott nem sok jót remélnék. Sajnállak nagyon, hogy ilyen helyzetben vagy, de le kell ülni és megbeszélni kettőtöknek, hogy miért csinálja ezt. Valamiféle lázadás a részéről és már nem akarja veled? Vagy csak nem veszi észre magát és egy kis beszélgetés csak segítene?! Szerintem beszélj vele mindenképp, de én így nem tudnám csinálni. Édesapám alkoholista volt, ahogy írod 3. baba lesz. Az első kettőnek ezt a hétvégenti ivászatot is ártalmas végignézni. Főleg, hogy érzik, te is szenvedsz tőle. :/

2021. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

Ja,hogy 3.baba

És akkor a gyerekek?!

Ameddig te szülsz ő meg hulla részeg mi van a 2 másik gyerekkel? Úgy általában ameddig apa szerűség részegen haverozik hol vannak a gyerekek..?

Mindezt ők meg is élik? Tudják,és nap mint nap szembesülnek egy ilyen apával?

Könyörgöm..gyártjátok a világra a sok szerencsétlen gyereket,akinek ilyen paraszt mellett kell felnőnie.


Pénz? Gyerekekre? 3 gyerekre való pénz azért nem egy alap fizetés kell,hogy legyen főleg,ha mellette van albérlet.


Szeretet vagy szerelem vagy mi ez ide vagy oda nálatok krva nagy gáz van így hirtelen általánosítás mellett,ha végig gondolod a dolgokat ott nem ez lehet az egyetlen baj.

3 gyerekes apának nem haverokkal iszogatni kéne b*sszameg,vagy legalábbis nem minden nap.

2021. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
80%

Mármint minden héten,de érted..ez így durva.

Nagyon nem kellett volna ez a 3.gyerek,ha az első kettővel és az apával sem vagytok (ALIGHANEM) rendben.

2021. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Van munkája nekem is jó a CSED-em havi 400.000 a bevételünk.

Ez nem gond.

Szulei nagyon korán meghaltak, nagyszülők neveltek, szinte biztos hogy ezért ilyen.

2021. aug. 6. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!