Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kifejezetten lányt/fiút...

Ha kifejezetten lányt/fiút szerettél volna, de nem az lett a gyerek, akkor csalódás ért?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy például mindig kislányt szerettetek volna, majd kiderült, hogy kisfiú. Nem vágytatok utána mégis kislányra?

Persze az a lényeg, hogy egészséges legyen tudom... Viszont sokan a szívük mélyén tudják melyiket szerették volna jobban.


2021. aug. 15. 09:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
22%

Az én storym kicsit más. Világ életemben fiút akartam. (Kicsi koromtól kezdve, már mikor jött a babázos korszakom mindig fiú babákat kértem)

Aztán teszteltem egy pozitívat

Ott azt mondtam, hogy ő csak és kizárólag kislány lehet. Ha nem az lesz bent hagyom a kórházba😂(na gyertek lepontozni😂) 30. hétig nem tudtuk a nemét. Akkor mentünk 4d-re. Mikor úton voltunk elkezdtem mondani a férjemnek, hogy ahh úgyis kisfiú. Kizárt, hogy lány legyen. Már tisztára beletörődtem hogy fiam lesz. (1,5 órás volt az út) aztán felfeküdtem a vizsgálóasztalra, és az én drágám 2perc után szétdobta a lábacskáit, és megmutatta hogy ő bizony ízig vérig kislány😍

Én úgy sírtam az örömtől mint egy óvodás😂

Azóta már 10hónapos a kisasszony, és imádom.

Nyilván ha fiú lett volna is szeretném, bár most már el sem tudom képzelni magam fiús anyaként

2021. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
Hát,ne is szülj inkább többet,ha neked az volt a legnagyobb bajod,hogy fiú lesz-e vagy lány.Mindenki izgul,hogy egészséges legyen,és komplikációk nélkül szülhessen,sok egysejtű meg "léccccci csak ne fijú legyen mer a Pisti is lányt akarr"... ez nem kívánság műsor.Gondolom az aggodalmak másik fele meg az volt,hogy "szép" baba legyen..:D
2021. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
57%
Én csak lányokat akartam, 2 fiam lett. Én beismerem hogy nagyon szarul érintett, azon is gondolkodtam, hogyan szakíthatnám meg a terhességet annyira nem akartam fiút...
2021. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Szerintem titkon szinte mindenkiben benne van, hogy fiút vagy lányt szeretne jobban. Nincs ebből semmi gond. #32: Tovàbbra se írta senki, hogy ez kívánságműsor, de lehet "szurkolni" azért, hogy az legyen amit jobban szeretnél. Persze, ha a fordítottja lesz, attól szerintem mindenki szereti a gyerekét.
2021. nov. 6. 13:22
 35/35 anonim ***** válasza:
milyen nemü gyereked lett?
2022. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!