Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kifejezetten lányt/fiút...

Ha kifejezetten lányt/fiút szerettél volna, de nem az lett a gyerek, akkor csalódás ért?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy például mindig kislányt szerettetek volna, majd kiderült, hogy kisfiú. Nem vágytatok utána mégis kislányra?

Persze az a lényeg, hogy egészséges legyen tudom... Viszont sokan a szívük mélyén tudják melyiket szerették volna jobban.


2021. aug. 15. 09:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%

Mindig lányt szerettem volna, de már a pozitív tesztnél éreztem, hogy kisfiú. Mire biztos lett, már hozzászoktam a gondolathoz, és nagyon örültem.

Szeretnénk még egy gyereket, sajnos most nagyon azt érzem, hogy lányt szeretnék. Csak akkor kezdünk el élesben próbálkozni, amikor azt érzem, hogy tulajdonképpen mindegy. Ha soha, akkor lehet, hogy soha...

2021. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
69%
#3 Ilyen az, amikor a tények ismerete nélkül ideböfögsz valami okosságot csak, hogy beszólhass valakinek. Ez nagyon gáz.
2021. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
80%
Én mindig kisfiút tudtam volna elképzelni, valahogy kisfiús anyukának tartom magam, most (még nem mondták biztosra, de) úgy tűnik kislány lesz. Picit meglepődtem, de nem gondolom, hogy kisebb lenne az örömöm, nekem tényleg az volt a legfontosabb, hogy egészséges legyen, mert aggódtunk miatta előtte.😊
2021. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét a normális válaszokat!

Sajnálom, hogy valaki mindenkit lepontoz. Sok esze lehet.

2021. aug. 15. 10:54
 15/35 anonim ***** válasza:
76%

Van egy fiam,így lányt szeretnék.

Talán valahol csalódni fogok egy kicsit,de ugyan olyan szeretettel és izgalommal fogom várni mint az első gyermekem :)

2021. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
34%
egészséges legyen, mindegy milyen nemü. csalodás, szomoruság ha ellenkező nemü
2021. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
29%

Bennem fel sem merült, hogy akár lányom is lehet, teljesen kizártnak tartottam! Aztán mikor a 20. héten azt mondták, hogy valószínűleg lány, teljesen magam alatt voltam, vagy 2 hétig, aztán muszáj voltam beletörődni.

Mikor a másodikat vártuk már inkább lányt szerettem volna, túl sok volt már itthon a lányos cucc, tudtam mit kell velük csinálni, így egyszerűbb (és gazdaságosabb) lett volna.

Hát fiú lett 😒

Fura amúgy, mindig is elképzeltem, hogy milyem lesz a fiam, aztán jött egy random aki az enyém volt, mégis idő kellett mire őt is megszerettem

2021. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
76%
Kisfiút szerettem volna és vmiért úgy éreztem, hogy az is lesz. Aztán 4d uh-n kiderült, hogy kislány lesz. Hazafelé nagyon szomorú és csalódott voltam, utána meg azért volt lelkiismeret furdalásom, hogy nem örülök neki. Másnap már elmúltak ezek a rossz érzések és egyre jobban kezdtem szeretni a kislányomat. Ő volt a minden és egyáltalán nem érdekelt, hogy nem fiú lesz.
2021. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
23%
Azert 17-es az egy dolog hogy csalódsz hogy nem olyan nemű lesz amilyet szerettél volna, de az megint más dolog hogy idő kelett mire megszeretted. A te véred és képes vagy ilyet írni.
2021. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%

Egész életemben lányt szerettem volna. Terhes lettem, eltelt két hónap és teljesen megfordult a dolog, el sem tudtam képzelni egy lánnyal.

Kiderült, hogy kisfiú :D

Most a második babám várom, nem volt kívánságunk a nemére vonatkozóan (a szívünk mélyén sem! 😀), úgyhogy természetesen ugyanolyan örömmel fogadjuk a második kisfiút is.

Legalább művelt vagyok, ami a különböző munkagépek nevét és hangját illeti! 😀

2021. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!