Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kifejezetten lányt/fiút...

Ha kifejezetten lányt/fiút szerettél volna, de nem az lett a gyerek, akkor csalódás ért?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy például mindig kislányt szerettetek volna, majd kiderült, hogy kisfiú. Nem vágytatok utána mégis kislányra?

Persze az a lényeg, hogy egészséges legyen tudom... Viszont sokan a szívük mélyén tudják melyiket szerették volna jobban.


2021. aug. 15. 09:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%
Én csak kislányt tudtam először elképzelni , nem azért mert bajom lenne a fiúkkal csak annyira lányos vagyok, hogy féltem ha fiú nem tudok vele játszani tök butaság volt :D aztán amikor mondták, hogy kisfiú tényleg pánikoltam , hogy fogok én megfelelni neki!? Na aztán olyan jól megtanultam autózni meg szerelni, hogy utána amikor megint terhes lettem nem is hittem el , hogy kislány úgy megszoktam a fiús dolgokat:D végül már van két kisfiúnk és egy szem kislányunk :) és ez így tökéletes!
2021. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
Világ életemben kisfiút szerettem volna,majd tesómnak lánya született és akkor már én is lányt akartam. Mikor terhes lettem,megvoltam győződve arról, hogy lány. Aztán mikor kiderült,hogy fiú ,kicsit furcsa volt de hamar átállt az agyam. Most már nemtudom magam elképzelni lánnyal de ha a következő az lenne,nem bánnám természetesen
2021. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
63%

Én már kislányként szerettem volna családot, tehát nekem régi álmom a babázás. Valamiért kislányra vágytam, de éreztem hogy fiú lesz.

Aztán ki is derült, hogy fiú, egy pöppet rosszul érintett, de kb 1 óra kellett hogy megszokjam a gondolatot. Nagyon szeretek az anyukája lenni, és mikor felmerült, hogy legyen-e második gyerek (erről még nem döntöttünk) akkor már azon gondolkoztam, hogy meglepi lenne a neme, mert annyira nem fontos, csak hogy egészséges legyen, és így extrán várnánk, mert nagyon kíváncsiak leszünk.

Szóval csak át kellett kattannia valaminek az agyamban.

Ha lesz második, az a gondolat is tetszik, hogy 2 fiam lesz, és "fiús anyuka" leszek, de az is izgalmasnak hangzik, hogy kislányt nevelhetek. Mindkettő tetszik.

2021. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
89%

#19 azért elég sok anyuka nem rózsaszín szerelemköddel kezd...

Igenis van, akinek kell pár hét/hónap, hogy megszeresse azt a babát, attól még ugyanúgy megcsinál mindent vele, csak nem bámulja örömkönnyekkel teli szemmel amíg alszik

2021. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
13%
Amíg 9 hónapig hordja nem tudja megszeretni?
2021. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#25: Ha kötekedni vagy itt, el lehet menni nyugodtan. A kérdésre válaszolj! Ha nem tudsz, akkor pedig ne köss bele olyanok válaszaiba, akik normális választ írtak.
2021. aug. 15. 14:17
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem belekötni akartam, csak mindenkinek van saját véleménye. Köszi, puszi.
2021. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
70%

Mi csakis kislányokat akartunk a férjemmel évek óta, fiút egyáltalán nem, de mivel soha semmi nem úgy jön nekünk össze, ahogy tervezzük, nyilván fiú lett. Akkor igen, kicsit csalódtunk, még sírtam is otthon, hogy nem lesz lányom, de nyilván tisztában voltam vele, hogy fiam is lehet, úgyhogy még lelkiismeretfurdalásunk is volt, hogy azt érzi a gyerekünk, hogy nem akarjuk.


Aztán ahogy haladt a terhesség, egyre jobban vártuk, de bevallom, kicsit féltem, fogjuk-e eléggé szeretni. Pláne, mert körülöttünk mindenkinek kislánya lett, szó szerint mindenkinek, kisfiú ismerősünk nincs is.


Na, most 4 hónapos és úristen, elmondani nem lehet, hogy imádjuk mindketten. Ez a szeretet, ez az öröm, boldogság, amit érez az ember a gyereke iránt, az valami csoda, száz lányért se cserélném el, a mindenem.


Viszont bevallom, félej

2021. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#28: De jó!! Örülök nektek! Köszi az őszinteséget!
2021. aug. 15. 15:19
 30/35 anonim ***** válasza:
32%

Én nem vagyok kislány kompatibilis, mégis lett egy lányom.


Sokáig voltam depis, amikor kiderült, hogy lány. Reménykedtem benne, hogy mégis fiú lesz, mint a bátyó, de sajnos nem. Szeretem már persze, de a fiam a szemem fénye. 🙂

2021. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!